"Має бути один для усіх закон": Відомий музикант висловився про гастролі українських зірок у Росії (відео)

Дмитро Шуров зізнається, що декого з колег, що виступають у РФ, він внутрішньо засуджує, а до рішення інших ставитися з розумінням.
Дмитро Шуров. Фото: скріншот з відео.

Український музикант, лідер гурту Pianoбой Дмитро Шуров у програмі "Зе Інтерв'юер" розповів про своє ставлення до поїздок колег в Росію і засудив цькування українських зірок-гастролерів, передають Патріоти України.

Співак зазначив, що в Україні відсутній закон, який регулює концертну діяльність вітчизняних знаменитостей в РФ, тому виступати там чи ні — особистий вибір кожного. "Закон має бути один для всіх. Якщо немає закону, кожна людина стає перед власним моральним вибором, і має на це повне право", — зазначив він.

Сам же лідер Pianoбой наголосив, що не відвідує РФ з 2014 року. "Коли почалася війна, ми перестали їздити в Росію, хоча до цього у нас там було все досить непогано і швидко розвивалося. Це моя позиція", — запевнив музикант.

Однак своїх колег-гастролерів він не засуджує, адже у кожного з них є власні причини для таких вчинків. "Чому інші артисти їздять або не їздять? На все це є якісь причини. Але я точно проти цькування цих людей. Однозначно. Давайте спочатку ухвалимо закон, згідно з яким всі будуть робити так чи інакше. Є артисти, яких цькують активно, відкрито. Коли цькують в Україні, це дуже важко. Я проти цього категорично", — заявив Шуров.

Музикант зізнається, що декого з колег, що виступають у Росії, він внутрішньо засуджує, а до рішення інших ставитися з розумінням. "Я знаю обставини, на відміну від простих людей. Я знайомий з цими людьми, я знаю, що у них у житті відбувається, але я ніколи не буду їх цькувати. Це просто абсурд", — підсумував співак.

Нові дослідження: Moderna краще за інших захищає від госпіталізації від коронавірусу, друга вакцина за ефективністю - Pfizer. Подробиці

субота, 18 вересень 2021, 21:34

COVID-вакцина компанії Moderna є найбільш ефективною серед інших вакцин у запобіганні госпіталізації. Про це з посиланням на дослідження Центру із контролю і профілактики захворювань (CDC) США, повідомляє The Hill в суботу, 18 вересня, зазначають Патрі...

У Південних Карпатах побили журналістів і еколога під час зйомки фільму про незаконні вирубки лісу

субота, 18 вересень 2021, 21:22

В Румунії під час зйомки документального кіно про незаконні вирубки лісу побили двох журналістів та активіста-еколога - у нападі підозрюють незаконних лісорубів, повідомляють Патріоти України з посиланням наагентства АР. Представник поліції повідомив, ...