"Має бути один для усіх закон": Відомий музикант висловився про гастролі українських зірок у Росії (відео)

Дмитро Шуров зізнається, що декого з колег, що виступають у РФ, він внутрішньо засуджує, а до рішення інших ставитися з розумінням.
Дмитро Шуров. Фото: скріншот з відео.

Український музикант, лідер гурту Pianoбой Дмитро Шуров у програмі "Зе Інтерв'юер" розповів про своє ставлення до поїздок колег в Росію і засудив цькування українських зірок-гастролерів, передають Патріоти України.

Співак зазначив, що в Україні відсутній закон, який регулює концертну діяльність вітчизняних знаменитостей в РФ, тому виступати там чи ні — особистий вибір кожного. "Закон має бути один для всіх. Якщо немає закону, кожна людина стає перед власним моральним вибором, і має на це повне право", — зазначив він.

Сам же лідер Pianoбой наголосив, що не відвідує РФ з 2014 року. "Коли почалася війна, ми перестали їздити в Росію, хоча до цього у нас там було все досить непогано і швидко розвивалося. Це моя позиція", — запевнив музикант.

Однак своїх колег-гастролерів він не засуджує, адже у кожного з них є власні причини для таких вчинків. "Чому інші артисти їздять або не їздять? На все це є якісь причини. Але я точно проти цькування цих людей. Однозначно. Давайте спочатку ухвалимо закон, згідно з яким всі будуть робити так чи інакше. Є артисти, яких цькують активно, відкрито. Коли цькують в Україні, це дуже важко. Я проти цього категорично", — заявив Шуров.

Музикант зізнається, що декого з колег, що виступають у Росії, він внутрішньо засуджує, а до рішення інших ставитися з розумінням. "Я знаю обставини, на відміну від простих людей. Я знайомий з цими людьми, я знаю, що у них у житті відбувається, але я ніколи не буду їх цькувати. Це просто абсурд", — підсумував співак.

Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

"Я - людина аполітична": Легендарний чеський спортсмен відмовився повертати Путіну його подарунок

вівторок, 9 серпень 2022, 23:14

Колишній форвард збірної Чехословаччини та словацький тренер Йозеф Голонка зізнався, що подарунок, який отримав від президента Росії Володимира Путіна, має досі вдома. 2020 року Голонці посол Росії у Словаччині урочисто подарував светр "Нічної хокейної...