Маланка з Козою та щедрування: У центрі столиці відсвяткували старий Новий рік (фото, відео)

Організаторами дійства виступили колядницька група "Зоряниця", співоча група "Слово Жінки" і група "Вулиця Володимира"

Фото:Цензор.нет

У центрі Києва відсвяткували Новий рік за юліанським стилем з дотриманням народних обрядів і традицій. Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, передають Патріоти України.

"Водіння Кози, маланкування й щедрування" почались13 січня на платформі станції метро "Золоті Ворота" в 15-30, і поступово перемістилися на Софійську площу, де веселий спів, жарти та поздоровлення тривали до 18-00.

Серед організаторів дійства - колядницька група "Зоряниця", співоча група "Слово Жінки" і група "Вулиця Володимира"

13 січня - Щедрий Вечір, час, коли в кожному будинку накритий вже не пісний, а багатий і щедрий стіл, а дівчата співають щедрівки та бажають родючості і людям, і рослинам, і худібці, і бджолам, і всьому живому на землі.

А вранці 14 січня, на Василя цю зорану щедрівками землю засіють в українських будинках хлопчики-засівальники.

А ще в цей вечір водять Козу (яка вмирає і оживає), смішна незграбна Маланка водить Василя, жартують і співають, вітають на всяке примноження добробуту.

Хіти тижня. Ви будете здивовані: Вчені назвали найефективнішу страву для схуднення

вівторок, 17 липень 2018, 1:00

Вчені провели дослідження, у якому з’ясували, яка страва найкраще допомагає схуднути, повідомляють Патріоти України. Вчені провели дослідження і визначили, що найкращим помічником у схудненні є суп. Ця страва особливо корисна тим, хто страждає ожирін...

Бразильська поетка - велика патріотка України

вівторок, 17 липень 2018, 0:30

Літератор Віра Вовк - похресниця митрополита Андрея Шептицького. Світ безмежний, у ньому мільярди людей. А великих українців одиниці. Чи не наймогутніша серед них постать старенької, сухенької жіночки на прізвище Віра Вовк. Справдешнє ім’я – Віра Остап...