Маланка з Козою та щедрування: У центрі столиці відсвяткували старий Новий рік (фото, відео)

Організаторами дійства виступили колядницька група "Зоряниця", співоча група "Слово Жінки" і група "Вулиця Володимира"

Фото:Цензор.нет

У центрі Києва відсвяткували Новий рік за юліанським стилем з дотриманням народних обрядів і традицій. Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, передають Патріоти України.

"Водіння Кози, маланкування й щедрування" почались13 січня на платформі станції метро "Золоті Ворота" в 15-30, і поступово перемістилися на Софійську площу, де веселий спів, жарти та поздоровлення тривали до 18-00.

Серед організаторів дійства - колядницька група "Зоряниця", співоча група "Слово Жінки" і група "Вулиця Володимира"

13 січня - Щедрий Вечір, час, коли в кожному будинку накритий вже не пісний, а багатий і щедрий стіл, а дівчата співають щедрівки та бажають родючості і людям, і рослинам, і худібці, і бджолам, і всьому живому на землі.

А вранці 14 січня, на Василя цю зорану щедрівками землю засіють в українських будинках хлопчики-засівальники.

А ще в цей вечір водять Козу (яка вмирає і оживає), смішна незграбна Маланка водить Василя, жартують і співають, вітають на всяке примноження добробуту.

Хіти тижня. Вражаючі фото з повсякденного життя найзакритішої країни світу

середа, 24 січень 2018, 9:00

Фотограф Ерік Лаффорг – один зі небагатьох, кому вдалося побачити реальну Північну Корею. З 2008 року Лаффорг їздив у КНДР 6 разів. Він зняв тисячі фото, показуючи щоденне життя мешканців і чиновників. Завдяки цифровим картам пам'яті йому вдалося збере...

До бабусь поїхали: На КремльТБ цинічно пояснили загибель російських найманців на Донбасі (відео)

середа, 24 січень 2018, 8:59

У студії підкреслили, що сім'ям загиблих на Донбасі росіян не дуже приємно чути таке пояснення від представника влади. Російські найманці поїхали на Донбас захищати своїх родичів. Про це в ефірі російського пропагандистського каналу "Росія 1" заявив пе...