Мама не пускала: 35-річний тернополянин півжиття не міг вийти з квартири

Чоловік встиг лише закінчити школу. Іншого освіти не отримав. Коли вийшов на вулицю - не впізнав рідне місто.

У соціальну службу звернулися сусіди, які помітили незнайомого чоловіка, який виходить із квартири. Його матипомерла в кінці жовтня. Чоловік зміг вийти на вулицю, повідомляють Патріоти України з посиланням на topnews.in.ua.

"Хлопець встиг лише закінчити школу. Іншого освіти не отримав. Сусідам жінка казала, що її син поїхав працювати за кордон", – розповіла Сегодня.ua директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Горбонис.

Тернополянин звернувся до міського відділу УДМС для вклейки фото у паспорт. Протермінував процедуру на 10 років. Прийшов із працівниками центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

"Він абсолютно не орієнтується на вулицях міста, не може самостійно сходити до магазину або проїхатися на громадському транспорті. Не знає, як оплачувати комунальні послуги і навіщо це потрібно. Знає англійську мову, трохи володіє комп'ютерними програмами, каже, що підробляє копірайтером, але він далекий від реального світу", — розповіла фахівець із соціальної роботи Галина Чирська.

Працівники міграційної служби вклеїли фото у паспорт чоловіка.

З архіву ПУ. "Я встигала купити вареної ковбаси, кока-колу, прийти додому і накрити стіл": Леся Нікітюк розповіла, як підпільно торгувала на ринку (відео)

субота, 22 січень 2022, 19:00

Українська телеведуча Леся Нікітю розповіла про те, як в дитинстві торгувала продуктами на ринку. Так, за словами зірки, вона робила це у таємниці від своїх батьків - підпільно. Такими подробицями Нікітюк поділилася в інтерв'ю YouTube-програмі "В гостя...

"У нас свої моральні принципи": В Івано-Франківську кав'ярня увімкнула російський реп (відео)

субота, 22 січень 2022, 18:59

В Івано-Франківську кав'ярня, після зауваження про увімкнений російський реп на восьмий рік війни з РФ, заявила що має "свої моральні принципи". Відео опублікувала група "Рагу.лі" у Facebook, передають Патріоти України. . На зауваження: "Навіщо ви на ...