Мангер може бути причетним ще до одного злочину, крім убивства Гандзюк, - юрист

Масі Найєм уважає, що підозрюваний в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк голова Херсонської облради Владислав Мангер обговорював із кримінальним авторитетом Олексієм Левіним напад на журналіста з Херсона Сергія Нікітенка.

Владислав Мангер. Фото: Радіо Свобода.

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, якого підозрюють в організації вбивства активістки з Херсона Катерини Гандзюк, може бути причетним до нападу на херсонського журналіста Сергія Нікітенка. Про це у Facebook 15 лютого заявив юрист Масі Найєм, посилаючись на ухвалу Херсонського міського суду від 19 листопада 2018 року, передають Патріоти України.

"У межах розслідування нападу на Херсонського журналіста Сергія Нікітенка слідчі просили суд дозволити доступ до даних мобільних операторів, посилаючись на те, що їм відомо, хто може стояти за нападом... Під закритими в реєстрі громадянами, судячи з посад і дат народження, можливо, значаться... Мангер та Олексій Левін, якого поліція і свідок помилково вважали його радником", – написав юрист.

Підозрюваний у вбивстві Гандзюк кримінальний авторитет Левін перебуває в розшуку, за попередньою інформацією, він переховується в Домініканській Республіці. Найєм уважає, що згадана в документі суду почута свідком розмова, в якій обговорювали напад на Нікітенка, відбувалася між Левіним і Мангером.

Хіти тижня. Названо найсексуальнішу спортсменку планети за версією журналістів (фото)

вівторок, 19 листопад 2019, 20:30

Головним досягненням спортсменки є срібна медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики у віці до 20 років. Німецька бігунка Аліса Шмідт визнана найсексуальнішою спортсменкою світу за версією ЗМІ. Цей титул їй присвоїло австралійське видання Busted Covera...

Врятуватись від епідемії: Що відомо про новий вірус в Україні, котрий вражає нервову систему

вівторок, 19 листопад 2019, 20:19

Хвороба схильна переходити в хронічну форму. В Одесі зафіксували спалах небезпечного вірусу Коксакі , який може стає хронічним і викликати небезпечні ускладнення. Через захворювання було закрито на карантин вісім класів середньої школи № 63 в місті, за...