Мангер може бути причетним ще до одного злочину, крім убивства Гандзюк, - юрист

Масі Найєм уважає, що підозрюваний в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк голова Херсонської облради Владислав Мангер обговорював із кримінальним авторитетом Олексієм Левіним напад на журналіста з Херсона Сергія Нікітенка.

Владислав Мангер. Фото: Радіо Свобода.

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, якого підозрюють в організації вбивства активістки з Херсона Катерини Гандзюк, може бути причетним до нападу на херсонського журналіста Сергія Нікітенка. Про це у Facebook 15 лютого заявив юрист Масі Найєм, посилаючись на ухвалу Херсонського міського суду від 19 листопада 2018 року, передають Патріоти України.

"У межах розслідування нападу на Херсонського журналіста Сергія Нікітенка слідчі просили суд дозволити доступ до даних мобільних операторів, посилаючись на те, що їм відомо, хто може стояти за нападом... Під закритими в реєстрі громадянами, судячи з посад і дат народження, можливо, значаться... Мангер та Олексій Левін, якого поліція і свідок помилково вважали його радником", – написав юрист.

Підозрюваний у вбивстві Гандзюк кримінальний авторитет Левін перебуває в розшуку, за попередньою інформацією, він переховується в Домініканській Республіці. Найєм уважає, що згадана в документі суду почута свідком розмова, в якій обговорювали напад на Нікітенка, відбувалася між Левіним і Мангером.

У Києві молодий чоловік загинув страшною смертю (фото 12+)

понеділок, 27 січень 2020, 0:32

Передсмертної записки при загиблому не знайшли. У Києві на вулиці Анни Ахматової під вікнами 16-поверхівки знайшли труп чоловіка. Очевидець розповів що бачив як з вікна висотки падала людина. Від отриманих травм чоловік помер на місці події, повідомляю...

Звикаймо до тисячогривневих "сюрпризів": В Україні почали штрафувати за шкільні прогули

понеділок, 27 січень 2020, 0:05

Штраф у розмірі 1700 гривень був призначений жінці за те, що її дочка пропустила в школі більше ніж третину шкільних занять не маючи на те поважної причини. . 16-річна Ірина на початку навчального року перейшла в нову школу. Вчителі бачили школярку ос...