Мати українського заручника Путіна поскаржилась на поведінку Арсенія Яценюка

Жінка розповіла, що її сина у РФ катували і змушували написати, що він начебто бачив у Чечні українського екс-прем'єр-міністра разом з Тягнибоком.

Станіслав Клих. Фото:umoloda.kiev.ua

Українського політв'язня Станіслава Клиха, незаконно утримуваного на території Росії, змушували свідчити проти колишнього прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка. При цьому сам Яценюк ніяк не допомагає ув'язненому. Про це розповіла мати політв'язня Тамара Клих, передають Патріоти України.

"Це історія не Карпюка і Клиха, це історія Яценюка. Сина коли катували, хотіли, щоб він папірець підписав, що бачив Яценюка і Тягнибока в Чечні", - говорить вона.

Мати Клиха додала, що має телефон секретаріату Яценюка, за яким дзвонила, але не отримала жодної допомоги. "Я думала, що він допоможе. Але вони навіть перестали дзвонити. Він їздить за кордон, всюди, міг десь слово сказати", - розповідає вона.

За словами Тамари Клих, батьки політв'язнів не отримують допомоги від держави.

"Якийсь бізнесмен допомагає п'ятьом або шістьом політв'язням матеріально, нам теж. Якби не він, то не знаємо, як вижили б. Щомісяця якісь дві жінки перераховують по 100 гривень. Вони для мене просто Оля і Аня, все. Від держави нічого не отримуємо, нічого. Тільки адвоката МЗС оплачує. Усе. А раніше ми оплачували. Вже б, напевно, і будинок продали", - каже жінка.

Як стало відомо, українського політв'язня Станіслава Клиха в Росії відправили в психіатричну лікарню.

"Це висновок лікарів": Віталій Капранов назвав причину раптової смерті свого 56-річного брата-близнюка

четвер, 18 квітень 2024, 15:27

Український письменник та публіцист Віталій Капранов назвав причину смерті свого 56-річного брата-близнюка Дмитра, який пішов з життя 16 квітня, передають Патріоти України. Раптова смерть Дмитра Капранова стала справжнім шоком для українського суспільс...

Де і ким працюють українські біженці у Латвії: Оприлюднено офіційні дані

четвер, 18 квітень 2024, 14:58

З початку цього року в Латвії як працівники офіційно було зареєстровано 8700 громадян України. Про це із посиланням на Центральне статистичне управління країни пише Baltijas Balss, передають Патріоти України. Найчастіше громадяни України працюють у про...