"Мажорне" життя напоказ: Діти судді та податківця "засвітили" незадеклароване майно та елітні подорожі (фото, відео)

Вартість вояжів і навчання, які документують на своїх фото в соцмережах їх діти, перевищує офіційну річну заробітну плату батьків.

Фото:скрін відео

Дочка першого заступника керівника київської ДФС Ігоря Скорохода Анна засвітила в Instagram елітні подорожі і майно сім'ї, яке офіційно не задекларовано. Про це йдеться в розслідуванні програми "Наші гроші з Денисом Бігусом", зазначають Патріоти України.

Виявилося, що дівчина активно ділиться в соцмережах фотографіями із закордонних подорожей. Наприклад, у неї є фото з готелю Pullman в Лондоні, де тиждень відпочинку для однієї людини обійдеться приблизно в 85 тисяч гривень. Також дочка податківця викладала фото з готелю відомої мережі Starhotels в Римі, з Болгарії, тропічних островів.

А під час літніх канікул, пишуть журналісти, Анна проходила освітню школу в Британії - EthertonEducation. Ціна двомісячних курсів - 8 тисяч фунтів стерлінгів або майже 300 тисяч гривень. За весь 2017 рік Скороход заробив 250 тисяч гривень - тобто менше, ніж коштують літні курси його дочки.

При цьому, офіційно працівник ДФС жодних автомобілів або елітної нерухомості не має. Дружина Скорохода катається на Range Rover, як і його дочка. Машина записана на його матір, яка, згідно з даними соцмереж, живе в Алчевську.

Крім того, журналісти встановили, що на матір і тещу Скорохода недавно оформили по квартирі в столичному будинку бізнес-класу, а теща Скорохода також володіє квартирою в 180 квадратів в центрі Києва. Приблизна вартість майна, записаного на родичів податківця, 23 мільйони гривень.

Компанії його дружини, за даними податкової, вже багато років є неактивними. У минулому і позаминулому році вона вказала дохід від її ФОП в розмірі близько 1 мільйона гривень на рік. Зазвичай в декларації вказують загальний дохід ФОП, без вирахування податків і інших витрат. Сам фіскал елітне майно пояснює тим, що його батько - "Заслужений шахтар України", а мама працювала в торгівлі.

Також журналісти показали, як відпочивають родичі судді Олега Басая.

Джерело: bihus.info

Хрущов ''зіпхнув'' Крим Україні: Улюблена газета Путіна відкрила незручну правду

вівторок, 19 лютий 2019, 9:41

Лідер Радянського Союзу Микита Хрущов віддав 65 років тому Крим Україні через те, що на нього потрібно було витратити величезну кількість ресурсів. Про це заявив кандидат історичних наук, заступник директора Інституту історії і політики РФ Володимир Ша...

Хіти тижня. Через алкоголізм і постійні побої: Дружина зіркового російського актора йде від чоловіка

вівторок, 19 лютий 2019, 9:30

Марат Башаров і Єлизавета Шевиркова одружилися в 2016 році. Однак сімейна ідилія закінчилася в грудні 2018, коли актор зламав дружині ніс. Дружина відомого російського актора Марата Башарова заявила, що більше не збирається терпіти алкоголізм і побої ч...