"Мені було страшно. Я не хотів його вбивати", - Олійник про погоню за BMW

Поліцейський пояснив, що його хвилювали тільки люди, які могли постраждати від дій водія авто.

Сергій Олійник у залі суду. Фото:24tv.uaПатрульний Сергій Олійник, який застрелив підлітка під час погоні в Києві 7 лютого, наголошує, що йому було страшно і він не хотів убивати людину. Про це він сказав на засіданні суду, передають Патріоти України з посиланням на Еспресо.TV.

"Я ніколи не їздив на такій швидкості, а тут довелося ще й стріляти, мені було страшно. Я не хотів його вбивати, мене хвилювали тільки люди, які б могли постраждати від їхніх дій", - сказав він.

Прокурор вважає, що є ризик, що Олійник буде переховуватися, а також може знищити речові докази.

Також стало відомо, що на засідання суду підтримати патрульного прийшли Кличко, Аваков і Деканоїдзе. Нардеп Антон Геращенко повідомив, що патрульного Олійника побили у Лук'янівському СІЗО.

Тарифи за комуналку в Україні розраховують за новими правилами: Що важливо знати

понеділок, 22 червень 2026, 12:49

Кабінет Міністрів оновив механізм перерахунку вартості житлово-комунальних послуг. До правил додали норми, які враховують ситуації, коли інфраструктура пошкоджена, а тепло, вода чи інші послуги подаються з порушеннями, передають Патріоти України. Йдеть...

Пенсійні надбавки в Україні: Ось кому держава гарантує 647 грн

понеділок, 22 червень 2026, 12:30

Держава надає деяким категоріям громадян спеціальні соціальні гарантії. Йдеться про нарахування щомісячних додаткових виплат до пенсії та право вийти на "заслужений відпочинок" на кілька років раніше від норми для загального пенсійного віку. Про те, хт...