Мережу розгнівали фото з вечірки сина з української прокурорської сім'ї

Уродини наймолодшого нащадка вже прославленої в останні дні прокурорської династії відбувалися "з понтами".

Сина слідчого з прокуратури розважала і Настя Каменських. Фото: facebookФотографії з дня народження сина слідчого з особливо важливих справ київської прокуратури Євгена Кудрявцева стали предметом обговорення в соціальних мережах. Розмістив їх на своїй сторінці в Facebook журналіст Дмитро Гнап, повідомляють Патріоти України.

Зокрема, журналіст написав: "Помилуйтеся. День народження наймолодшого з прокурорської сім'ї Кудрявцевих - Костянтина. Хороший хлопчик росте, мажорний".

На фотографіях видно, що на нечисленному святі виступають зірки естради Потап і Настя Каменських, а також ведучий Олександр Педан.

"Фото дитини його родичі самі виклали в Інтернет. Понти їм важливіші від приватності. Упирі", - додав журналіст.

Кір атакує: В Україні стрімко зростає кількість хворих, гинуть діти

середа, 13 грудень 2017, 8:46

Станом на 1 листопада в Україні на кір захворіла 2 381 людина, а в Одеській області від ускладнень кору померло 2 дітей. Кількість хворих на кір в Україні все зростає, найвищі показники захворювання зафіксовано в західних регіонах і Одеській області Пр...

13 грудня - свято Андрія: День, коли дівчата ворожать, знахарі проводять магічні ритуали, а вода шепоче

середа, 13 грудень 2017, 8:30

У ніч на Андрія незаміжні дівчата намагаються дізнатися свою долю: чи доведеться ще рік дівувати, чи чекає вдале заміжжя. У церкві 13 грудня вшановується пам'ять Андрія Первозванного, який належить до числа 12 апостолів Ісуса Христа і також відомий як ...