Мода від Кадирової: Донька глави Чечні представила власну колекцію вечірнього вбрання (фото)

Під час модного показу Айшат Кадирової представлено 45 традиційних чеченських вечірніх суконь.

18-річна донька Кадирова представила у Москві колекцію традиційних для Чечні вечірніх суконь. Фото: ТСН.

У Петровському палаці у Москві відбувся модельний показ колекції одягу, яку створила 18-річна донька глави Чечні Рамзана Кадирова — Айшат Кадирова. Показ відбувся в рамках Mercedes Benz Fashion Week Russia, повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.

У колекції представлений одяг із розкішних тканин, який відповідає нормам традиційного вбрання жінок у Чечні і який відкриває лише обличчя і долоні. До неї увійшли 45 вечірніх суконь.

На один із перших показів Айшат Кадирової відвідали представники московського бомонду, чеченської еліти та представники з країн Середнього Сходу.

Відзначимо, батько Айшат Кадирової, Рамзан Кадиров, колишній сепаратист, став свого часу прокремлівським лідером Чечні. Групи із захисту прав людини звинувачують його у жорстких переслідуваннях супротивників, що Кадиров, своєю чергою, заперечує.

Згідно з заявами нью-йоркських правозахисників, чеченська влада змушує жінок ховати їхнє волосся у публічних місцях та ігнорує утиски жінок, які одягнуті "неналежним" чином.

Дружина Кадирова, Медні, кілька років тому заснувала будинок моди під назвою Firdaws. Відтоді донька Кадирових Айшат взялася за підприємництво у світі моди.

Нагадаємо, в середині вересня 2016 року Рамзан Кадиров дав у грозненському палаці прийом до Дня чеченської жінки у неділю. На святкування Кадиров з'явився зі списом і мечем, а також в обладунках. Відео з урочистостей очільник Чечні опублікував на своїй сторінці в Instagram.

У Чехії зміниться порядок та обсяг допомоги українським біженцям. Всі подробиці

субота, 1 квітень 2023, 7:29

В Чехії з 1 квітня набирають чинності нові положення закону Lex Ukrajina V, які стосуються українських біженців. Йдеться про зміни виплат, медичного страхування та соціального житла, повідомляє proukrainu.blesk.cz. Затверджені зміни впроваджуються у дв...

"Кулі будуть не страшні": Російським "мобікам" видали "свічки для захисту" і порадили запалювати їх просто в бою (фото)

субота, 1 квітень 2023, 7:20

У Пермському краї (РФ) мобілізованим на злочинну війну проти України видають свічки, які нібито мають захистити солдатів. Мовляв, вони допоможуть "вигнати злих духів" і відвернути кулі, передають Патріоти України. Скільки саме таких "свічок для захисту...