Мода від Кадирової: Донька глави Чечні представила власну колекцію вечірнього вбрання (фото)

Під час модного показу Айшат Кадирової представлено 45 традиційних чеченських вечірніх суконь.

18-річна донька Кадирова представила у Москві колекцію традиційних для Чечні вечірніх суконь. Фото: ТСН.

У Петровському палаці у Москві відбувся модельний показ колекції одягу, яку створила 18-річна донька глави Чечні Рамзана Кадирова — Айшат Кадирова. Показ відбувся в рамках Mercedes Benz Fashion Week Russia, повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.

У колекції представлений одяг із розкішних тканин, який відповідає нормам традиційного вбрання жінок у Чечні і який відкриває лише обличчя і долоні. До неї увійшли 45 вечірніх суконь.

На один із перших показів Айшат Кадирової відвідали представники московського бомонду, чеченської еліти та представники з країн Середнього Сходу.

Відзначимо, батько Айшат Кадирової, Рамзан Кадиров, колишній сепаратист, став свого часу прокремлівським лідером Чечні. Групи із захисту прав людини звинувачують його у жорстких переслідуваннях супротивників, що Кадиров, своєю чергою, заперечує.

Згідно з заявами нью-йоркських правозахисників, чеченська влада змушує жінок ховати їхнє волосся у публічних місцях та ігнорує утиски жінок, які одягнуті "неналежним" чином.

Дружина Кадирова, Медні, кілька років тому заснувала будинок моди під назвою Firdaws. Відтоді донька Кадирових Айшат взялася за підприємництво у світі моди.

Нагадаємо, в середині вересня 2016 року Рамзан Кадиров дав у грозненському палаці прийом до Дня чеченської жінки у неділю. На святкування Кадиров з'явився зі списом і мечем, а також в обладунках. Відео з урочистостей очільник Чечні опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Як поскаржитися на неякісний товар: Українцям дали детальну інструкцію (відео)

середа, 22 травень 2019, 16:40

На неякісні товари чи недобросовісну роботу продавців українці можуть поскаржитися в Державну службу з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, повідомляють Патріоти України. Як це правильно зробити і захистити свої права, в ефірі ObozTV...

Хіти тижня. "Зірка, яка сходить": Українка з синдромом Дауна перемогла в престижному конкурсі краси (фото, відео)

середа, 22 травень 2019, 16:30

13-річна Марія Гнатик з Вінниці перемогла в міжнародному дитячому конкурсі краси Interbriliant World Spring 2019 в Чехії. Днями у Чехії відбувся міжнародний етап конкурсу Interbriliant World Spring 2019. 13-річна вінничанка з синдромом Дауна, яка предс...