"Моя мама - украинка, я родилась в Украине и всегда чувствовала в себе украинскую кровь": Нобелівська лауреатка образилась за зірваний захід в Одесі

Світлана Алексієвич на кілька годин з'явилася в базі «Миротворця» за «пропаганду, спрямовану на розпалювання міжнаціональної ворожнечі і маніпулювання суспільно значимою інформацією», але потім була звідти видалена.

Світлана Алексієвич. Фото: соцмережі.

В Одесі була скасована зустріч з лауреатом Нобелівської премії, письменником і публіцистом Світланою Алексієвич, запланована на 20:00 в «Зеленому театрі». Про це вона повідомила в своєму відеозверненні, передають Патріоти України.

«Кілька хвилин тому я дізналася, що надходять погрози організаторам нашої сьогоднішньої зустрічі і мені особисто. Звинувачуючи мене в якихось абсолютно надуманих кривдах, завданих українцям. Це ніяк не може бути, оскільки моя мама українка, я народилася в Україні і завжди відчувала в собі українську кров. Але заради нашої спільної безпеки сьогоднішньої нашої зустрічі не буде, ми її скасуємо», - заявила Алексієвич.

Вона подякувала всім, хто прийшов на її виступ, і підкреслила, що для неї «завжди важлива будь-яка зустріч з Україною». Про скасування зустрічі через анонімні телефонні дзвінки з погрозами організатори заявили перед її початком. Алексієвич приїхала в Одесу ввечері 7 серпня, але місце її перебування не розголошується.

Видання зазначає, що письменниця неодноразово підтримувала Україну і засуджувала російську агресію. За інформацією деяких українських ЗМІ, Алексієвич на кілька годин з'явилася в базі «Миротворця» за «пропаганду, спрямовану на розпалювання міжнаціональної ворожнечі і маніпулювання суспільно значимою інформацією», але потім була звідти видалена.

У Львові аферист офіційно отримав статус учасника АТО (фото)

субота, 29 лютий 2020, 15:58

Віталій Коваленко активно намагається скористатися своїм посвідченням, щоб отримати різні пільги. Відомий в середовищі учасників війни на Донбасі аферист Віталій Коваленко, який підробляв документи, щоб видати себе за учасника АТО, отримав справжнє пос...

Полякати Х...йла: На "Марш Нємцова" в Москві принесли прапори України (відео)

субота, 29 лютий 2020, 15:15

Крім російських та українських прапорів, в голові колони розтягнули банер з написом "Замовник вбивства повинен сидіти". У суботу, 29 лютого, в Москві (Росія) на марш пам'яті вбитого російського політика Бориса Нємцова принесли прапори України і Євросою...