"Моя мама - украинка, я родилась в Украине и всегда чувствовала в себе украинскую кровь": Нобелівська лауреатка образилась за зірваний захід в Одесі

Світлана Алексієвич на кілька годин з'явилася в базі «Миротворця» за «пропаганду, спрямовану на розпалювання міжнаціональної ворожнечі і маніпулювання суспільно значимою інформацією», але потім була звідти видалена.

Світлана Алексієвич. Фото: соцмережі.

В Одесі була скасована зустріч з лауреатом Нобелівської премії, письменником і публіцистом Світланою Алексієвич, запланована на 20:00 в «Зеленому театрі». Про це вона повідомила в своєму відеозверненні, передають Патріоти України.

«Кілька хвилин тому я дізналася, що надходять погрози організаторам нашої сьогоднішньої зустрічі і мені особисто. Звинувачуючи мене в якихось абсолютно надуманих кривдах, завданих українцям. Це ніяк не може бути, оскільки моя мама українка, я народилася в Україні і завжди відчувала в собі українську кров. Але заради нашої спільної безпеки сьогоднішньої нашої зустрічі не буде, ми її скасуємо», - заявила Алексієвич.

Вона подякувала всім, хто прийшов на її виступ, і підкреслила, що для неї «завжди важлива будь-яка зустріч з Україною». Про скасування зустрічі через анонімні телефонні дзвінки з погрозами організатори заявили перед її початком. Алексієвич приїхала в Одесу ввечері 7 серпня, але місце її перебування не розголошується.

Видання зазначає, що письменниця неодноразово підтримувала Україну і засуджувала російську агресію. За інформацією деяких українських ЗМІ, Алексієвич на кілька годин з'явилася в базі «Миротворця» за «пропаганду, спрямовану на розпалювання міжнаціональної ворожнечі і маніпулювання суспільно значимою інформацією», але потім була звідти видалена.

Хіти тижня. Оце так поворот Головнокомандувач ЗСУ одружився з новою головою Чернігівської ОДА (фото)

четвер, 22 жовтень 2020, 18:30

Головнокомандувач ЗСУ, 53-річний генерал-полковник Руслан Хомчак одружився. Як повідомили джерела "Обозревателя", його дружиною стала новопризначена голова Чернігівської облдержадміністрації 29-річна Анна Коваленко, передають Патріоти України. За слова...

Бережіться! Інфекціоністка пояснила, чому у людей без патологій COVID-19 може бути важким

четвер, 22 жовтень 2020, 17:58

Пацієнти з коронавірусом з групи ризику навіть без патологій можуть мати тяжкий перебіг хвороби. Іноді навіть міцні та здорові люди при COVID-19 можуть померти. Про це розповіла українська лікарка-інфекціоністка з Чернівецької обласної та міської лікар...