Окупаційна "прокуратура Криму" просить суд міста Сімферополя продовжити арешт на два місяці заступнику голови Меджлісу кримських татар Ахтему Чийгозу, оскільки він "може зникнути". Про це 20 травня на своїй сторінці в Facebook повідомив глава ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедляєв, інформують Патріоти України.
Коментуючи засідання фейкового суду, який відбувається в анексованому Криму, Смедляєв зазначив, що російські окупанти вжили заходів безпеки: "Традиційно турнікети, металодетектори, два пункти пропуску!"
"Доставили Ахтема Чийгоза. Судове засідання продовжилося. Прокуратура просить продовжити терміни утримання під вартою до двох місяців. Виявляється, Чийгоз скоїв злочин, а не підозрюється, і продовжує спілкуватися з Джемілєвим, Чубаровим", - повідомив Смедляєв.
За його словами, коли адвокат Чийгоза Олександр Лісовий задавав уточнюючі запитання свідкові, в діалог втрутився слідчий.
"Лісовий: Чим ви можете підтвердити що Чийгоз, перебуваючи в СІЗО, підтримує спілкування з Джемілєвим, Чубаровим?
Лісовий: Чим підтверджується те, що Чийгоз може сховатися?
Слідчий: були випадки, коли підозрювані ховалися від слідства!
Лісовий: Якими фактами можете підтвердити спробу впливу на слідство і свідків?
Чийгоз: де мої документи, і чи можливо без документів покинути Крим?
Слідчий: так, можливо!" - процитував хід засідання Смедляєв.
"З його (свідка. - Ред.) слів виходить, що поліція, ФСБ і прикордонна служба можуть недопрацьовувати!" - зазначив глава ЦВК Курултаю.
"Чийгоз: Навіть якщо в катівнях сучасного ГУЛАГу на мене чекає смерть, я не відмовлюся від своїх принципів!" - йдеться в тексті.
"Виявляється, Ахтем Чийгоз, який сам прийшов до слідчих органів, де його і заарештували, може сховатися від слідства або чинити тиск на свідків", - резюмував Смедляєв.
У "Ягодині" у підлозі автобуса, що їхав з Щецина до Києва, митники знайшли згорток з камінцями, на упакуванні яких були QR-коди з посиланням на о Гемологічний інституту у США, що видає сертифікати якості міжнародного зразка на діаманти. Про це повідомл...
Через два роки після поранення, що змінило життя, Андрій Рублюк, 38-річний старший сержант українського розвідувального підрозділу, зно. Український розвідник не знає, як довго тривала його клінічна смерть після розриву вибухового пристрою. Усе, що пам...