"Ми за цих "карателів" горлянки поперегризаємо. Ми їх чекали тут, як Бога, в 2014" - жителі Мар'їнки про українських військових (відео)

Люди, які під безупинними обстрілами живуть у Мар'їнці вже три роки поспіль, оптимізму не втрачають та не приховують своєї прихильності до України. Єдине, на що нарікають – відсутність українського телебачення.

Жителі Мар'їнки підтримують українських бійців. Фото:скрін відео

Українські військові в Мар'їнці забезпечують порядок, стежать, щоб не було мародерства та крадіжок. З місцевим населення, за словами бійців АТО, конфліктів не виникає. Більшість із жителів міста виступають за Україну, підтримують військових, завжди вітаються. Про це йдеться в сюжеті каналу 24, передають Патріоти України.

На жартівливе питання, чи не ображають військові, місцеві відповіли, що чекали на них ще в 2014 році.

"Ми за цих "карателів" горлянки поперегризаємо. Ми їх чекали тут, як Бога, в 2014 році. Зустрічали їх тут, раді були до сліз", – розповіла жителька Мар'їнки.

Люди, які під безупинними обстрілами живуть вже три роки поспіль, оптимізму не втрачають та не приховують своєї прихильності до України.

"А що ми тут будемо боятися? Ми українцями народилися і українцями помремо," – додала місцева жителька.

Єдине, на що нарікають люди – відсутність українського телебачення.

Ввечері активізувалися бойові дії. Терористи обстрілювали українські позиції, які розташовані в кількох кілометрах від них.

З архіву ПУ. Бойове мистецтво не врятувало: У Росії 16-річний підліток вбив двох бійців MMA

середа, 19 січень 2022, 2:00

Двоє російських бійців змішаних єдиноборств (ММА) були вбиті в результаті масової бійки в селищі Тарки (Дагестан, Російська Федерація). Про це повідомляє "Московський комсомолець", передають Патріоти України. За даними джерела, відбулася зустріч грома...

Рота закрий!: Як кішка кумедно забороняє господині співати (відео)

середа, 19 січень 2022, 0:32

Кішка, яку назвали Хелен, не любить, коли госоподиня співає. Тому чотирилапа вигадала метод, як її зупиняти, передають Патріоти України. Коли господиня вирішує щось заспівати, Хелен одразу намагається змусити її зупинитися. Для цього чотирилапа заскаку...