"Ми за цих "карателів" горлянки поперегризаємо. Ми їх чекали тут, як Бога, в 2014" - жителі Мар'їнки про українських військових (відео)

Люди, які під безупинними обстрілами живуть у Мар'їнці вже три роки поспіль, оптимізму не втрачають та не приховують своєї прихильності до України. Єдине, на що нарікають – відсутність українського телебачення.

Жителі Мар'їнки підтримують українських бійців. Фото:скрін відео

Українські військові в Мар'їнці забезпечують порядок, стежать, щоб не було мародерства та крадіжок. З місцевим населення, за словами бійців АТО, конфліктів не виникає. Більшість із жителів міста виступають за Україну, підтримують військових, завжди вітаються. Про це йдеться в сюжеті каналу 24, передають Патріоти України.

На жартівливе питання, чи не ображають військові, місцеві відповіли, що чекали на них ще в 2014 році.

"Ми за цих "карателів" горлянки поперегризаємо. Ми їх чекали тут, як Бога, в 2014 році. Зустрічали їх тут, раді були до сліз", – розповіла жителька Мар'їнки.

Люди, які під безупинними обстрілами живуть вже три роки поспіль, оптимізму не втрачають та не приховують своєї прихильності до України.

"А що ми тут будемо боятися? Ми українцями народилися і українцями помремо," – додала місцева жителька.

Єдине, на що нарікають люди – відсутність українського телебачення.

Ввечері активізувалися бойові дії. Терористи обстрілювали українські позиції, які розташовані в кількох кілометрах від них.

"Виступив за мир, щоб потрапити на змагання на Заході": Чемпіон світу з Криму, який зрадив Україну, написав донос на свого партнера зі збірної РФ

четвер, 7 липень 2022, 0:33

Колишній чемпіон світу з шахів Сергій Карякін, який у 2009 році відмовився від громадянства України на користь російського, написав донос на свого партнера зі збірної Росії Яна Непомнящего. Непомнящий був серед провідних шахістів Росії, які в березні н...

Формуватимуть світогляд дітей без участі "іноземних агентів": У РФ створюють аналог піонерської організації

середа, 6 липень 2022, 23:00

В Росії створять суспільно-державний рух дітей та молоді, який буде займатися вихованням та формуванням світогляду нового покоління. Відповідний закон ухвалила Держдума РФ, передають Патріоти України. Наглядову раду організації пропонують очолити Волод...