"Ми живемо в форматі 3D": Фраза, яка характеризує життя в анексованому Криму

Дякуючи Путіну, так вся Росія живе - "доїдають, допивають, доживають".

Мешканці окупованої Керчі вийшли на мітинг. Фото: Керч. ФМ.Користувачі соціальних мереж обговорюють висловлювання літнього жителя Криму про життя на окупованому півострові, повідомляють Патріоти України.

"Сьогодні на зупинці літній чоловік видав фразу: "Ми зараз живемо в Криму у форматі 3D: доїдаємо, допиваємо, доживаємо". Коротше безнадьога.ru", - пише користувач Twitter Flying Yaltaman.

У коментарях до запису блогери зазначають, що слова чоловіка характеризують і життя у всіх містах Росії, яка анексувала український півострів.

Нагадаємо, раніше в мережі з'явилися відео протестів у Керчі, де понад 200 працівників "Керченського металургійного заводу" вимагали виплатити їм борги по зарплаті та відновити роботу підприємства.

Україна щороку втрачає населення великого міста: Озвучено прогноз, чи змінить ситуацію повернення біженців

середа, 24 червень 2026, 8:03

Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...

Сиділи на дереві і плакали: У Карпатах подружжя врятувало двох осиротілих ведмежат

середа, 24 червень 2026, 7:54

Молоде подружжя знайшло у лісі двох безпорадних ведмежат, які кілька днів провели самі високо на дереві. Переконавшись, що мати-ведмедиця не повернеться, виснажених тварин забрали додому, нагодували та передали фахівцям. Про це повідомили у Національно...