На Черкащині кухарі залишили вихованців інтернату без масла та м'яса

У Тальнівській санаторній школі-інтернат, де мали б піклуватися про особливих дітей - з проблемами серцево-судинної системи, працівники найбільше піклувалися про те, аби побільше вкрасти.

Несподівана перевірка не знайшла в каші масла, а в борщі - м'яса. Фото: Місто Че.

У Тальнівській санаторній школі-інтернат кухарі нахабно обкрадали дітей, готуючи кашу без масла та борщ майже без м’яса. Про це повідомляє “zmi.ck”, передають Патріоти України.

Кухарів викрили під час перевірки, яку несподівано для працівників Тальнівської санаторної школи-інтернат влаштували обласні чиновники. За словами начальника обласного управління освіти Валерія Данилевського, перевіряли також і викладачів. Але найбільше проблем знайшли у їдальні.

«Виявлено крадіжки. У каші не знайшли масла. Кухарі почали запевняти, що масло кидали. Але наші фахівці теж не перший день працюють. Залили кашу водою. Масло не спливло. Притиснуті до стіни кухарі почали виправдовуватися. Мовляв, забули вкинути. Така ж ситуація із м’ясом. У десяти порціях борщу м’яса було менше половини від норми. Питаємо: “Де м’ясо?” «Мабуть, уварилося», – відповідають», – зазначив чиновник.

Усе, чого бракувало в порціях, згодом було знайдено в торбах, які готувалися винести. Комісія також пішла в школу та гуртожиток. Виявили, що як для такого великого приміщення, там перебуває надто мало дітей.

Валерій Вікторович обережно говорить про покарання для винних.

«Мої працівники – не прокурори і не поліцейські. Я маю право звільняти лише директора та педагогів. До вчителів, між іншим, теж є купа зауважень. А поварів і технічних працівників має звільняти директор. Я написав розпорядження й директор у місячний термін має його виконати. Не виконає – буде інша розмова», – наголосив Валерій Данилевський.

Хіти тижня. "Два "виродки", які за свою службу нічого суттєвого не зробили": У поліції різко відреагували на скандал з "копами", які згвалтували дівчину під Києвом

понеділок, 1 червень 2020, 2:00

У поліції різко відреагували на скандал у Нацполіції, двоє копів у місті Кагарлик Київської області познущалися над чоловіком та жінкою прямо в поліцейському відділенні. Про це начальник Головного управління Нацполіції в Київській області Андрій Нєбито...

Хіти тижня. Оце так: Аваков створив таємний департамент поліції

понеділок, 1 червень 2020, 1:00

У Нацполіції з’явився Департамент захисту інтересів суспільства і держави, але інформацію про його структуру, кількісний склад, функції і повноваження правоохоронці засекретили, повідомляє Центр протидії корупції з посиланням на відповідь на запит,...