"На його виступи українці ходили за мотивацією": Нік Вуйчич виявився фанатом "руского міра"

Зовсім нещодавно Вуйчич приїжджав до Києва і навіть фотографувався зі скандальним намісником Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополитом РПЦ Павлом ("Пашею-Мерседесом").

Мотиваційний оратор Нік Вуйчич виявився прибічником політики президента Росії Володимира Путіна. Більше того, відомий життєлюб, який є частим гостем в Україні, вважає, що у господаря Кремля "дуже напружена робота". Про це нагадав українцям блогер Олег Карпюк на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Карпюк зазначив, що зовсім нещодавно Вуйчич приїжджав до Києва і навіть фотографувався зі скандальним намісником Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополитом РПЦ Павлом ("Пашею-Мерседесом"). Також розповідав, що потрібно боротися з буллінгом. "Очевидно, це зараз найбільша проблема України", - говорить Карпюк.

"Мабуть, через деякий час він знову приїде, і збере чергові пару сотень тисяч нещасних маленьких українців, яким не вистачає мотивації. В країні, де є "Ігри нескорених", де є Балух, який мучиться в Мордорі за піднятий український прапор, де є Ірина Довгань, яку прив'язували до стовпа і били в "ДНР" за той же прапор, де є тисячі людей, які потроху вигризають і кують українську державність на фронтах. Люди ходять до розпіареного серба за мотивацією", - зазначив блогер і додав, що у вільній країні кожен може робити, що хоче.

"Просто хотілося б, щоб вони знали, що Нік хотів би обійняти Путіна і побажати йому побільше відпочивати. Ось і все теоретичне прохання", - резюмував він.

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча використовує в побуті посуд, внесений до спадщини ЮНЕСКО (фото)

середа, 28 жовтень 2020, 17:00

Катя Осадча оприлюднила у соцмережі натюрморт, знятий удома. На знімку зображено букет хризантем у вазі і гарбуз в об'ємній посудині, свічку в керамічному свічнику і фігурку віслючка. "Тепер, коли більше часу проводимо вдома, є нагода приділити увагу д...

Пугачова подарувала онукам розкішні квартири в Москві

середа, 28 жовтень 2020, 16:44

Не так давно у відомої радянської і російської співачки Алли Пугачової народилася онучка. Як виявилося, артистка активно допомагає родині свого племінника Владислава. Вона вилікувала його від наркоманії, а тепер купила квартиру його синові Жені, пише К...