На кордоні з Сирією турецька поліція затримала росіян з малими дітьми (відео)

Росіяни мали намір приєднатися до ІДІЛ.

Скрін відео

У Туреччині при спробі перетнути кордон з Сирією була затримана російська сім'я з двома маленькими дітьми. Передбачається, що 24-річна Світлана Уханова і її чоловік Євген Кочаарі могли намагатися приєднатися до "Ісламської держави". Про це пише видання Медуза, передають Патріоти України.

У 2013 році Світлана Уханова пішла від чоловіка Сергія Уханова і вийшла заміж за Євгена Кочаарі; сім'я почала жити за законами шаріату. За словами Сергія Уханова колишня дружина залишила його прізвище, але прийняла іслам, весілля зіграли за мусульманським звичаєм.

Уханов розповів виданню, що після розлучення він не обговорював питання релігії з колишньою дружиною. "З її новим чоловіком я не знайомий, але у нас місто маленьке, мої друзі колись спілкувалися з ним. Кажуть, що був звичайний, веселий хлопець, без жарту мимо не проходив. А потім прийняв іслам і сильно змінився", - розповів він.

Батько Сергія, Валерій Уханов, додав, що Світлана і її чоловік прийняли "більш жорсткий" варіант ісламу. "Вони відмовилися від телевізора і комп'ютера, перестали водити дитину в садок, у них на заставках в соцмережах з'явилися озброєні люди. Вона і на дитину одягала ось ці жахливі чорні косинки", - говорив він.

Сім'я виїхала з Росії до Туреччини в середині червня 2017 року. Сергій Уханов в бесіді з виданням уточнив, що Світлана поїхала 14 червня. З нею був її чоловік Євген Кочаарі і дві дочки - у віці 6 років і одного року. При цьому шестирічна Ліза - це спільна дочка Світлани та Сергія Уханова, і Сергій дав дозвіл на виїзд доньки за кордон, але тільки до 30 червня. Виданню він сказав, що його колишня дружина стверджувала: вона просто відвезе дочку на відпочинок до Туреччини.

Публічно про затримання стало відомо 12 липня, коли в Маркс (місто в РФ - ред) на зустріч з жителями приїхав виконуючий обов'язки губернатора Валерій Радаєв. Валерій Уханов - батько Сергія і дідусь Лізи - розповів йому і журналістам, що зараз Світлана, Євген і двоє дітей знаходяться в депортаційному центрі - сім'ю затримали з підробленими документами на кордоні з Сирією. Родичі вважають, що вони хотіли приєднатися до "Ісламської держави".

Хіти тижня. "Сделайте ему прививку, хоть от бешенства": Усик потрапив у скандал через захоплення Сталіним (фото)

четвер, 9 квітень 2020, 2:00

Спортсмен позував на тлі напису на латиниці "Viva Stalin" із зображенням серпа і молота. У мережі з'явилася архівна фотографія українського боксера Олександра Усика, який за часів виступу за "Українські Отамани" захопився радянським диктатором Йосипом ...

Хіти тижня. Коли є здоров'я, то й хрін за цукор

четвер, 9 квітень 2020, 1:00

У доктора уродини. Виявляється, що й доктори-цілителі, як усі земні сьогосвітні люди, мають свої дні народження і не спустилися з небес, як іноді таке здається, коли вони стоять над нами у білих халатах, а виросли з-поміж нас. Хоча їх вердикт і слово є...