
У Львівській області, до Сколівського відділення поліції звернувся паламар однієї із церков, розташованих на території району. Він повідомив, що вночі хтось пошкодив вхідні двері до храму, проник усередину та вчинив там крадіжку, повідомляють Патріоти України.
За словами заявника, невідомий забрав Євангеліє, видане орієнтовно наприкінці 1890-х – початку 1900-х років, та майже 300 гривень, що знаходилися у жертовні.
Тієї ж ночі злодії побували і у іншій сільській церкві. Зламавши вхідні двері, вони викрали з храму металеву чашу для богослужінь, два Євангеліє та дерев’яну ікону Божої Матері, написану у ХІХ столітті.
Наразі правоохоронці проводять оперативно-слідчі дії, спрямовані на вcтановлення осіб, причетних до правопорушення. Відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка) Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
Голова «Укренерго» Віталій Зайченко заявив, що в липні та серпні в Україні можливі тимчасові відключення електроенергії тривалістю до п’яти годин, передають Патріоти України. За його словами, основними причинами потенційних обмежень можуть стати тривал...
Європейські країни переживають потужну хвилю аномальної спеки, спричинену метеорологічним явищем «Омега». Через надзвичайно високі температури вже фіксують людські жертви, перебої в роботі інфраструктури та масштабні втрати у сільському господарстві, п...