За її словами, автобус компанії Шанс-тур зламався в 52 км від Одеси. Поліція на повідомлення про подію не відреагувала, в результаті маленькі пасажири близько п'яти годин просиділи на узбіччі.
"Їм телефонували близько семи разів. На тому кінці повідомляли, що прийняли інформацію, але ніхто так і не приїхав. Це просто ганьба", - повідомила волонтер.
Одеські волонтери самі надали допомогу несправному автобусу. Вони привезли необхідні запчастини і воду. Однак автобус, проїхавши всього 30 км, знову зламався. На цей раз через кілька годин відреагувала Одеська облдержадміністрація.
Ножевнікова додала, що в цілому діти просиділи на узбіччі шість годин. На даний момент їх доставили в санаторій, де нагодували і напоїли.
"Діти зможуть помитися, перекусити, зарядити телефони та можливо будуть ночувати (вже не під відкритим небом) - перевізник поки не може знайти заміну", - сказала волонтер.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...