На Одещині попрощалися із загиблим на Донбасі морпіхом (фото)

Морпіх загинув 17 березня біля села Водяне Волноваського району Донецької області.

Фото:http://dumskaya.net/

Полеглого на сході України сержанта 36-ї бригади морської піхоти Леоніда Галайчука (позивний "Похмурий") поховали сьогодні у його рідному селі Обжиле Балтської громади Одеської області. Про це повідомляє Думская, передають Патріоти України.

Морпіх загинув 17 березня біля села Водяне Волноваського району Донецької області. Він перебував разом з матросом Олексієм Кондратюком з Рівненської області на спостережному посту, в який потрапила мінометна міна. Обидва військовослужбовці загинули.

У 2014-2015 році Галайчук проходив службу у лавах Державної прикордонної служби України, потім перейшов в морську піхоту.

У Чехії зміниться порядок та обсяг допомоги українським біженцям. Всі подробиці

субота, 1 квітень 2023, 7:29

В Чехії з 1 квітня набирають чинності нові положення закону Lex Ukrajina V, які стосуються українських біженців. Йдеться про зміни виплат, медичного страхування та соціального житла, повідомляє proukrainu.blesk.cz. Затверджені зміни впроваджуються у дв...

"Кулі будуть не страшні": Російським "мобікам" видали "свічки для захисту" і порадили запалювати їх просто в бою (фото)

субота, 1 квітень 2023, 7:20

У Пермському краї (РФ) мобілізованим на злочинну війну проти України видають свічки, які нібито мають захистити солдатів. Мовляв, вони допоможуть "вигнати злих духів" і відвернути кулі, передають Патріоти України. Скільки саме таких "свічок для захисту...