На Одещині суд оголосив вирок завербованому ФСБ диверсантові, якого затримала СБУ (фото)

Зловмисник готував в Одесі теракт з метою дестабілізації ситуації в регіоні.

Фото:прес-служба СБУ

Диверсант за вказівкою кураторів з Росії готував теракт в Одесі з метою вбивства місцевого активіста. За матеріалами СБУ він засуджений до 4 років 8 місяців позбавлення волі. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-центр спецслужби.

"Оперативники спецслужби встановили, що за вказівкою російських кураторів протягом серпня - вересня 2015 зловмисник, перебуваючи в складі однієї з сепаратистських організацій Одеси, розробляв і відпрацьовував план вбивства відомого в місті громадського активіста шляхом здійснення теракту", - йдеться в повідомленні.

За задумом зловмисника це повинно було викликати широкий суспільний резонанс і дестабілізацію ситуації в регіоні. Правоохоронці попередили злочин і затримали зловмисника у вересні 2015 року.

Приморський районний суд Одеси визнав диверсанта винним в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 14, п 6, 12 ч. 2 ст. 115 і ч. 1 ст. 14 ч. 2 ст. 258 Кримінального Кодексу України. Вирок суду вступив в законну силу.

Не лише ТЦК? Хто має право перевіряти військовий квиток під час воєнного стану в Україні

вівторок, 28 травень 2024, 6:30

Українці призовного віку повинні носити із собою військово-облікові документи. Працівники територіальних центрів комплектування можуть вимагати від військовозобов'язаних показати військовий квиток. Втім, таке право мають не лише вони. Про це повідомил...

Найбільший скарб, що забрало море. Стартувало нове дослідження іспанського галеону з вантажем на $20 млрд

вівторок, 28 травень 2024, 6:15

Колумбія розпочала дослідження затонулого іспанського галеона XVIII століття, який прозвали "Святий грааль кораблетрощ". Йдеться про загиблий в бою корабель з одним з найцінніших вантажів в історії людства. . Дорогоцінності іспанської корони Карибськи...