На Одещині у дитячому притулку зафіксували спалах гепатиту

За даними медиків, у трьох з дітей лабораторно підтверджений гепатит А, ще 16 дітей залишаються під наглядом лікарів.

Ілюстрація:http://chas-z.com.ua

У Білгород-Дністровському дитячому притулку "Центр психолого-соціальної реабілітації для дітей" зафіксовано спалах гепатиту А. 19 дітей госпіталізовані в Білгород-Дністровську центральну районну лікарню. За даними медиків, у трьох з дітей лабораторно підтверджений гепатит А, ще 16 дітей залишаються під наглядом лікарів. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ФАКТЫ.

"Ситуація не є екстраординарною, це - не епідемія, - зазначає керівник обласного департаменту охорони здоров'я В'ячеслав Полясній. - Спалахи періодично виникають в установах, де організовано колективне харчування. Для локалізації і ліквідації спалаху фахівці проводять комплекс протиепідемічних заходів. Зокрема, в притулку відібрані зразки питної води, взяті гігієнічні змиви з об'єктів навколишнього середовища. За дітьми, які контактували з пацієнтами, встановлено медичне спостереження. Регіональний главк Держпродпотребслужби вивчає причини і умови, які призвели до виникнення і розповсюдження інфекційної хвороби".

Як повідомили в Білгород-Дністровського районної адміністрації, проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Виділено кошти на закупівлю імуноглобуліну людського для щеплення та вакцини проти гепатиту А.

За оцінками ВООЗ, у світі щорічно реєструється 1,4 мільйона випадків захворювання вірусним гепатитом А. В Україні в останні роки відзначалося поступове зростання кількості таких хворих від 2 до 3 тисяч в рік.

Гепатит A (також названий хворобою Боткіна) - гостре інфекційне захворювання печінки, передається через заражені продукти харчування і воду, не має хронічної стадії розвитку і не викликає постійних пошкоджень печінки.

Тепер "дуже кається": Російський турист сфотографувався з голою дупою на тлі священної гори за кордоном (фото)

четвер, 23 березень 2023, 20:00

Російський турист сфотографувався на тлі вулкану на Балі з голою дупою. За це йому загрожує депортація. Про це пишуть російські засоби масової пропаганди, передають Патріоти України. Російський турист сфотографувався з голим задом на тілі вулкану на Ба...

В теплу пору року зустрічаємо щовечора та щоночі: Вчені назвали найсмертоноснішу тварину в світі

четвер, 23 березень 2023, 19:53

Американські вчені встановили, що найнебезпечнішою твариною у світі є комар. Про це повідомляє yahoo із посиланням на дослідження американських вчених, передають Патріоти України. За даними az-animals.com, щороку ці тварини вбивають від 750 000 до 1 мі...