На Сумщині прикордонники вилучили у громадянина Молдови 2800 значків з російською символікою (фото)

Знахідку виявив прикордонний наряд під кожухом системи опалення пасажирського купе у потязі "Кишинів - Москва".

Громадянин Молдови віз 2800 значків. Фото:прес-служба Держприкордонслужби України

У Сумській області, на кордоні з Росією, був затриманий громадянин Молдови з партією російської символіки. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби України.

Як стало відомо, в пункті контролю "Хутір-Михайлівський" під час перевірки потягу Кишинів - Москва прикордонний наряд під кожухом системи опалення пасажирського купе виявив 28 пакетів зі значками з російською символікою.

Товар намагався перемістити через державний кордон пасажир, 22-річний громадянин Молдови. 2800 значків вилучено за встановленим порядком.

Хіти тижня. "Сделайте ему прививку, хоть от бешенства": Усик потрапив у скандал через захоплення Сталіним (фото)

четвер, 9 квітень 2020, 2:00

Спортсмен позував на тлі напису на латиниці "Viva Stalin" із зображенням серпа і молота. У мережі з'явилася архівна фотографія українського боксера Олександра Усика, який за часів виступу за "Українські Отамани" захопився радянським диктатором Йосипом ...

Хіти тижня. Коли є здоров'я, то й хрін за цукор

четвер, 9 квітень 2020, 1:00

У доктора уродини. Виявляється, що й доктори-цілителі, як усі земні сьогосвітні люди, мають свої дні народження і не спустилися з небес, як іноді таке здається, коли вони стоять над нами у білих халатах, а виросли з-поміж нас. Хоча їх вердикт і слово є...