На Сумщині прикордонники вилучили у громадянина Молдови 2800 значків з російською символікою (фото)

Знахідку виявив прикордонний наряд під кожухом системи опалення пасажирського купе у потязі "Кишинів - Москва".

Громадянин Молдови віз 2800 значків. Фото:прес-служба Держприкордонслужби України

У Сумській області, на кордоні з Росією, був затриманий громадянин Молдови з партією російської символіки. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби України.

Як стало відомо, в пункті контролю "Хутір-Михайлівський" під час перевірки потягу Кишинів - Москва прикордонний наряд під кожухом системи опалення пасажирського купе виявив 28 пакетів зі значками з російською символікою.

Товар намагався перемістити через державний кордон пасажир, 22-річний громадянин Молдови. 2800 значків вилучено за встановленим порядком.

Зірка "Скаженого весілля" зізнався, кому би із "хороших росіян" видав українські паспорти

середа, 22 березень 2023, 11:59

Народний артист України Назар Задніпровський пригадав свою розмову з колегою, акторкою Галиною Безрук, з якою разом грав у серіалі "Будиночок на щастя". У програмі "Слава+" Задніпровський прокоментував рішення української артистки Безрук під час повном...

Як під час поцілунку: Счені пояснили, чому треба їсти із заплющеними очима

середа, 22 березень 2023, 11:30

В інтернеті регулярно з'являються нові дієти та принципи харчування. І кожна з них обіцяє скинути зайву вагу швидше та ефективніше, передають Патріоти України. Однією з нових методик вважається практика харчування із заплющеними очима. Її навіть встигл...