На систематичному хабарництві "погорів" доцент провідного львівського вишу (фото)

Правоохоронці затримали хабарника 11 січня в своєму кабінеті при отриманні обумовленої наперед суми хабара.

Фото:facebook

Співробітники Управління захисту економіки Нацполіціі розкрили схему систематичного отримання хабарів доцентом одного з львівських університетів. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

Викладач вимагав 370 доларів від студента університету за сприяння в підготовці та захисті дипломної роботи, а також в успішному складанні іспиту.

Правоохоронці затримали хабарника 11 січня в своєму кабінеті при отриманні обумовленої суми хабара.

Під час санкціонованого обшуку в робочому кабінеті доцента поліцейські виявили і вилучили ще 21 тис. гривень і 600 доларів, а також списки студентів з відмітками про кількість отриманих від них коштів за успішну здачу іспитів.

Зловмисник був затриманий в порядку ст.208 КПК України, йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч.3 ст.368 (одержання неправомірної вигоди) КК України.

В Україні будуть по-новому здавати на права: Яких змін чекати

понеділок, 19 березень 2018, 8:44

Після закінчення іспиту людина може ознайомитися з зазначеними екзаменатором помилками, залишивши на чек-листі свій підпис. В Україні зміняться правила отримання водійських прав. У МВС вирішили ввести чек-лист для помилок і відеофіксацію. У чек-лист ек...

Українських полярників в Антаркдиті обкрадають... пінгвіни

понеділок, 19 березень 2018, 8:40

Геологи стурбовані поведінкою пінгвінів. Антарктичні пінгвіни заважають латвійським полярникам проводити наукові дослідження. Вони викрадають технічне обладнання у геологів, повідомляють Патріоти України. Латвійські дослідники Яніс Карушс, Крістапс Лам...