Настоятель "Десятинного монастиря" на землі Національного музею історії єпископ Гедеон (Юрій Харон), який "намолився" на Porshe за 1,5 млн, має громадянство Росії і прикривається нелегальним українським паспортом, відзначився антиукраїнською заявою, перебуваючи в одному з православних храмів США. Про це йдеться на порталі Релігійно-інформаційної служби України, інформують Патріоти України.
Згадуючи про свій храм, де він є настоятелем (до речі, незаконно зведена споруда УПЦ МП біля фундаменту Десятинної церкви - ред) Харон зазначає, що це "великий храм, звідки почалася земля Русская. Сам храм є матір’ю всіх Церков русскіх". Гедеон також називає княгиню Ольгу "російською".
Далі єпископ УПЦ МП зробив низку скандальних заяв щодо теперішніх подій в Україні. "На Україні розкол, ведеться громадянська війна, люди гинуть з двох сторін, православні люди, русскій народ. Прошу ваших молитов, щоб припинилася братовбивча війна", - відзначив він.
А також владика УПЦ (МП) заперечує існування української нації. "Ми не поділяємося на росіян, українців (при вимові цього слова ієрарх всупереч фонетичним правилам російської мови робить наголос на другий склад, замість третього). Вони не братні народи, як багато хто вважає – це один народ", - сказав Гедеон.
Єпископ УПЦ МП назвав Україну і Росію "загальною великою родіною". "Прошу ваших святих молитов за нашу велику родіну. Вона завжди велика родіна, де б людина не народилась: у Москві, або в Сибіру, або в Петербурзі, або в Криму, або в Києві. Це все - простір православного великого слов’янського народу", - говорить архієрей УПЦ МП. На завершення він попросив парафіян молитися, щоб "братовбивча війна в Україні завершилася".
Очевидно, цей виступ був недавно, адже Гедеон представився єпископом. А єпископський сан він отримав 18 червня цього року.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...