На українсько-угорському кордоні прикордонники затримали двох іноземців, які збили на смерть дитину поблизу Ужгорода. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП Закарпатської області, зазначають Патріоти України.
Як зазначається, 17 вересня в селі Нижнє Солотвино темно-синій Volkswagen на іноземних номерах збив 15-річну дівчинку та поїхав з місця події. Очевидці розповіли правоохоронцям, що внаслідок зіткнення бік авто деформувався.
Вже за дві години патрульні, оперативники та слідчо-оперативна група Ужгородського районного відділення поліції та ГУНП у співпраці з Чопським прикордонним загоном затримали при спробі перетину кордону двох іноземців, 22-річних чоловіка та жінку.
Поліція громадянство зловмисників не називає, з неофіційних джерел відомо, принаймні один з порушників з Ізраїлю.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...