На Закарпатті випустили на свободу 14-річного вбивцю

Школяр обвинувачується в тому, що 14 березня 2018 р., в ході сварки з товаришем, завдав останньому множинні колото – різані рани, від яких той помер на місці.

14-річного вбивцю хлопця суд дозволив випустити під заставу. Фото: mukachevo.net.

12 грудня Хустський районний суд дозволив випустить під заставу 14-річного підозрюваного, який із особливою жорстокістю зарізав товариша, повідомляють Патріоти України.

На засіданні розглядалося клопотання прокурора про продовження міри запобіжного заходу для підозрюваного у вигляді тримання під вартою до 16 лютого 2019 року, тобто ще на 2 місяці.

Згодом суддя виніс рішення, що задовольняє це клопотання прокурора, але також передбачив і альтернативну міру запобіжного заходу у вигляді застави – 160 тисяч гривень, повідомив адвокат потерпілої сторони.

Як відомо, школяр обвинувачується в тому, що 14 березня 2018 р., в ході сварки з товаришем, завдав останньому множинні колото – різані рани, від яких той помер на місці.

Згідно з санкцією ч. 1 ст. 115 КК України, яка інкримінується обвинуваченому, йому загрожує покарання від 7 до 15 років. Через вкрай сумнівні рішення окремих судів та суддів у селі Нижня Апша відбулися навіть протести, адже, як повідомляється, 14-річного підозрюваного спершу посадили під домашній арешт, але той його не дотримувався.

Джерело: Mukachevo.net

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.