
За його словами, виклик зробили о 21.10. Через 27 хвилин стало відомо, що "швидка" так і не виїхала на допомогу. "Швидка?! Виклик зроблений о 21:10 маленькій дитині. Через 27 хв повідомляють, що машина досі не виїхала", - обурився Горда.
Згодом стурбований батько зазначив, що швидка приїхала аж через 70 хвилин. За це, на його думку, має відповідати влада. "Поки їхали назад у "швидкій", розговорився з лікарями. Київ збільшився, автопарк і бригади не справляються з викликами. Брак машин і рук. Їзда в "швидкій", порівнюється з їздою по пральній дошці. Начебто і "Пежо", але відчуття зовсім некомфортні. Трясе, гуркотить, кидає на всі боки. Сьогодні був виклик на ДТП, бригада потрапила туди через 60 хв. Ми зробили виклик о 21:11, бригада його отримала о 21:58!!! За все це мають відповідати ті, хто при владі. Сьогоднішній випадок із дитиною показав, що не дай Бог, надія тільки на батьків і друзів", - зазначив Горда.
Це не перший випадок, коли лікарі "швидких" потрапляють у скандали. Заради визнання у мережі лікар "швидкої" кілька днів тому виклав у інтернет фото померлого пацієнта, чим обурив українців. Таке порушення етики йому не пробачає і більшість колег, хоча справжньою причиною скандалу стало розкрадання препаратів, у якому підозрюють "Всеукраїнську спілку парамедиків".
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...