У багатьох жителів міста під вікнами тече нафтова річка, яка створює загрозу вибуху, а також викидає шкідливі для громадян гази в повітря. Сьогодні цей газ у місті збирають спеціально встановлені вакуумні установки. Та через великий вміст кисню, його переробка для "Укрнафти" невигідна. Про це йдеться в сюжеті каналу 24, передають Патріоти України.
Бориславські чиновники натомість вважають, що газ просто до кінця не докачують з родовищ. Тож міська рада взялася шукати інвестора, і саме чеська компанія запропонувала спалювати весь об'єм газу у когенераційних енергоблоках.
Під час утилізації газу, вироблятиметься і до 90 тисяч гігакалорій теплової енергії. Тому Борислав має усі шанси стати першим в Україні енергонезалежним містом. Сума інвестицій – 10 мільйонів доларів. Втім, спершу інвестору мають безкоштовно передати весь зібраний газ. В "Укрнафті", яка має це зробити, уже півроку роздумують над пропозицією, але наразі мовчать.
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соціальні виплати, однак вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію за віком щороку поступово зростають. У Пенсійному фонді України пояснили, чим відрізняються трудовий і страховий стаж, а також який ...
Найближчими днями в Україні прогнозують спекотну погоду, у низці областей пройдуть короткочасні дощі, подекуди з грозами, передають Патріоти України з посиланням на Укргідрометцентр . "23 червня вночі переважно без опадів; вдень в Україні, крім північ...