Нафтова "бомба": Мешканці міста на Львівщині живуть біля річки з отруйними випарами (відео)

Рівень онкопатологій та захворювання на бронхіальну астму серед жителів Борислава одні з найвищих в області.

Скрін відео

У багатьох жителів міста під вікнами тече нафтова річка, яка створює загрозу вибуху, а також викидає шкідливі для громадян гази в повітря. Сьогодні цей газ у місті збирають спеціально встановлені вакуумні установки. Та через великий вміст кисню, його переробка для "Укрнафти" невигідна. Про це йдеться в сюжеті каналу 24, передають Патріоти України.

Бориславські чиновники натомість вважають, що газ просто до кінця не докачують з родовищ. Тож міська рада взялася шукати інвестора, і саме чеська компанія запропонувала спалювати весь об'єм газу у когенераційних енергоблоках.

Під час утилізації газу, вироблятиметься і до 90 тисяч гігакалорій теплової енергії. Тому Борислав має усі шанси стати першим в Україні енергонезалежним містом. Сума інвестицій – 10 мільйонів доларів. Втім, спершу інвестору мають безкоштовно передати весь зібраний газ. В "Укрнафті", яка має це зробити, уже півроку роздумують над пропозицією, але наразі мовчать.

Другий місяць весни привітає Україну дощами: Синоптики уточнили прогноз погоди на 1 квітня

субота, 1 квітень 2023, 6:17

Як повідомляє Укргідрометцентр, у суботу, 1 квітня, очікується невеликий дощ у більшості областей України. У західному регіоні вночі помірно дощитиме, а у Карпатах очікують місцями сильний дощ. Лише на Лівобережжі країни вдень не прогнозують істотни...

"Назвав мене товстофобним л*йном": Підлітка вигнали з літака за скаргу на сусіда

субота, 1 квітень 2023, 0:40

Підліток заявив, що його вигнали з літака після того, як він поскаржився на "ожирілого чоловіка", який зайняв "добру частину" сидіння. Про це повідомляє Lad Bible, передають Патріоти України. Мандрівник анонімно звернувся до Reddit, щоб розповісти про ...