У багатьох жителів міста під вікнами тече нафтова річка, яка створює загрозу вибуху, а також викидає шкідливі для громадян гази в повітря. Сьогодні цей газ у місті збирають спеціально встановлені вакуумні установки. Та через великий вміст кисню, його переробка для "Укрнафти" невигідна. Про це йдеться в сюжеті каналу 24, передають Патріоти України.
Бориславські чиновники натомість вважають, що газ просто до кінця не докачують з родовищ. Тож міська рада взялася шукати інвестора, і саме чеська компанія запропонувала спалювати весь об'єм газу у когенераційних енергоблоках.
Під час утилізації газу, вироблятиметься і до 90 тисяч гігакалорій теплової енергії. Тому Борислав має усі шанси стати першим в Україні енергонезалежним містом. Сума інвестицій – 10 мільйонів доларів. Втім, спершу інвестору мають безкоштовно передати весь зібраний газ. В "Укрнафті", яка має це зробити, уже півроку роздумують над пропозицією, але наразі мовчать.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...