"Мер Феодосії Дмитро Щепетков, який в 2014 вітав окупантів, проводив незаконний референдум і радів "повернення Криму до рідної гавані" 28 березня отримав 8 років суворого режиму. Нова батьківщина не оцінила заслуг. Ну нічого, головне - бандерівців немає", - написав у Facebook журналіст Денис Казанський.
Як повідомляє "Крим.Реаліі", вердикт виніс Керченський "міський суд", який визнав колишнього градоначальника винним в корупційних злочинах. Сам Щепетков заявляє про свою невинність і стверджує, що його схиляли дати свідчення за допомогою тортур і тиску.
Вирок Дмитру Щепеткова було винесено 28 березня. Під вартою екс-чиновник перебуває більше двох років. 21 грудня 2015 року до нього і його заступнику Макарові Макарову нагрянули співробітники ФСБ і закували їх у наручники. Свої дії російські спецслужби пояснили тим, що обидва чиновники нібито є членами ОЗУ, яке вимагало гроші у підприємців.
Сам Щепетков заявляє, що після затримання і обшуку увечері 21 грудня силовики відвезли його в будівлю феодосійського відділення ФСБ, де він зазнав жорстоких тортур. За словами затриманого, його прив'язали до стільця скотчем, надягли на голову пакет, намотали на пальці дріт і подавали по ній струм. Під час тортур, як стверджує Щепетков, його примушували дати свідчення.
Щепетков зайняв пост міського голови Феодосії в 2013 році, після того, як пострілом з рушниці був убитий його попередник Олександр Бартенєв. У березні 2014 року його активно підтримав "приєднання" Криму до Росії і продовжив керувати містом.
Вирок екс-чиновнику викликав бурхливу реакцію в соцмережах. Коментатори нагадали про його проукраїнське минуломе, а також з іронією зазначили, що в Україні Щепеткова навряд чи б засудили за такий злочин.
Військовослужбовець 3 Інтернаціонального легіону оборони України з позивним Silver Dog усім своїм виглядом випромінює незворушну силу і нестримну потужність. . «Для мене Легіон — це ніколи не здаватися!», — каже Silver Dog. . З першого погляду чоловік...
Повномасштабний напад Росії на Україну змусив багатьох людей виїхати за кордон. Країну залишали кваліфіковані працівники, серед яких й IT-спеціалісти, передають Патріоти України. Через три роки з моменту початку війни айтівці, які вимушено поїхали в ін...