Європейський суд юстиції ухвалив, що час, витрачений на шлях до роботи і додому, має вважатися частиною робочого дня. Про це йдеться в коментарі до директиви, опублікованому на сайті суду, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Директива стосується співробітників, які не мають постійного офісу або фіксованого робочого місця. Їх роз'їзди до клієнтів або споживачів визнані частиною службових обов'язків.
Роботодавців в Європейському союзі зобов'язали організовувати графік підлеглих таким чином, щоб їх перший і останній виїзди за день займали якнайменше часу, а пункти призначення знаходилися ближче до дому.
Директива прийнята з метою забезпечення права на гарантоване законодавством ЄС час для відпочинку, необхідне для здоров'я і безпеки працюючих.
Рішення прийнято на тлі триваючого розгляду за участю іспанської компанії "Tyco", яка займається установкою систем безпеки. У 2011 році фірма закрила свої регіональні офіси, в зв'язку з чим співробітникам доводилося їздити по різних містах країни, щоб обслужити клієнтів. Іноді дальність поїздки перевищувала 100 км.
Ілон Маск несе відповідальність за смерті дітей у найбідніших країнах світу, які стали наслідком закриття американського агентства з міжнародної допомоги і розвитку (USAID). Таке звинувачення озвучив мільярдер-філантроп, засновник компанії Microsoft Бі...
Українським водіям не варто заправлятися на маленьких АЗС, принаймні до кінця травня-початку червня, оскільки існує ризик отримати неякісний бензин. Таку думку висловив паливний експерт, засновник логістичної групи компаній "Прайм" Дмитро Льоушкін, пер...