Вчені з'ясували, що глобальне потепління в природі не тільки впливає на настрій людей, а й на їх самопочуття. У виданні The Huffington Post розповіли, які хвороби може розвинути тепла погода, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Навантаження на серце
У 2011 році вчені провели дослідження, де було виявлено зв'язок між найспекотнішими місяцями року і більш низькою варіабельністю серцевого ритму (проміжком часу між ударами серця, який свідчить про ефективність його роботи).
У висновках було зазначено, що чим нижче варіабельність серцевого ритму, тим більше вона здатна збільшувати ризик смерті від інфаркту.
Також вчені вважають, що висока температура повітря негативно впливає на роботу серцево-судинної системи. Причиною такої температури є високий рівень озону, що свідчить про один з ефектів глобального потепління.
Посилення астми і алергії
На думку вчених, мільйони людей, які страждають алергією та астмою, сильно постраждають з потеплінням земного клімату. Адже ранній прихід весни означає подовження сезону квіткового пилку, а підвищення рівня діоксиду вуглецю в повітрі ще більше стимулюватиме рослини до цвітіння.
Більше розмноження бактерій
Серед таких можна виділити сальмонелу, що викликає різні небезпечні захворювання.
Крім цього, підвищення температури води в морях призводить до збільшення концентрації ртуті, роблячи більш небезпечними морепродукти.
Нестабільне психічне здоров'я
Саме тут народжуються агресія і підвищений рівень суїцидів. Також передбачається, що з глобальним потеплінням почастішають природні катастрофи, що заподіє більше випадків посттравматичних стресових розладів і депресій.
Наскільки ймовірно, що ви матимете сина або доньку? Протягом багатьох років вважалося, що шанси на народження хлопчика або дівчинки - це класичні 50/50. Однак нещодавнє дослідження вчених Гарвардського університету спростувало це твердження, передають ...
В Україні у 2025 році зростає кількість жінок у сферах логістики, ІТ та будівництва – галузях, які традиційно вважались "чоловічими". Роботодавці активніше шукають працівниць через дефіцит кадрів і зміни в пріоритетах під час війни. Про це OBOZ.UA пові...