Не для ветеранів: Як у кишенях псевдоветеранських організацій осідають мільйони бюджетних грошей - розслідування (відео)

Ветеранських організацій в Україні понад 700, і фінансуються вони з державного бюджету на сотні мільйонів гривень.

Скрін відеоВетеранські громадські організації цілком офіційно фінансуються з державної казни та мають вдосталь преференцій. Та, як виявилося, опікуються вони зовсім не підтримкою ветеранів. Про це йдеться на каналі 24, передають Патріоти України.

Перемога над фашистами далася нашій країні задорого. Втрати радянської України, за даними різних джерел, – від п'яти до семи мільйонів людей. Наразі в Україні справжніх ветеранів Другої Світової війни трохи більше 10 тисяч. Тим часом ветеранських організацій в Україні понад 700, які, до слова, фінансуються з державного бюджету на сотні мільйонів гривень.

Українське законодавство прописано таким чином, що будь-хто, хто перебував на службі 25 років – чи то на державній службі, чи то носив погони – вважається ветераном. Тобто де-юре нашуміла Рада організації ветеранів України, якою керував комуніст Петро Цибенко, також є ветеранською. Наприклад, минулого року на діяльність цієї організації держава виділила понад мільйон гривень. І цього року планується виділити стільки ж.

Загалом Міністерство соціальної політики у 2017 році "роздасть" ветеранським ГО 20 мільйонів гривень. І, як не дивно, організації, створені на підтримку ветеранів АТО, опинилися "за бортом".

Для України, як для держави, що уже три роки перебуває у стані війни, питання підтримки ветеранів надзвичайно актуальне. Утім, молоді хлопці, які пройшли Іловайськ, Дебальцеве, Донецький аеропорт офіційно статусу ветерана не мають.

Громадські організації воїнів-учасників АТО не фінансуються державою, а спроби їхніх лідерів потрапити до заповітного списку ветеранських ГО завершуються, як правило, фіаско.

Аерозольний шар атакує: Чому варто закривати кришку унітазу при зливі

неділя, 28 травень 2023, 3:35

Унітаз, як необхідна сантехніка, часто стає каменем спотикання між подружжям. Стульчак не в тому положенні, краплі підозрілої рідини не на тій поверхні - в загальному, претензій, як правило, вистачає. УНІАН з'ясував, як правильно - закривати кришку уні...

Тарас Кремінь вживає заходів: Університет, де проректор відмовився переходити на українську та погрожував студентці відрахуванням, може втратити ліцензію

неділя, 28 травень 2023, 2:45

До Київської Академії прикладних мистецтв прийде перевірка дотримання умов ліцензії на здійснення освітньої діяльності, якщо будуть підтвердження, що закон про мову порушувався систематично. Про це повідомив уповноважений із захисту державної мови Тара...