Не догледіли: У київському дитсадку згвалтували 3-річну дівчинку

За словами медиків, дитину з ушкодженнями доставили в хірургічне відділення однієї зі столичних лікарень.

На території загальноосвітнього приватного навчального закладу "Кияночка", розташованого на вулиці Борщагівській у столиці, згвалтували трирічну дитину. Про це повідомляє Обозреватель, передають Патріоти України.

Дівчинка розповіла мамі про "дядька". За словами медиків, дівчинку з ушкодженнями доставили в хірургічне відділення однієї зі столичних лікарень.

Співробітники приватного навчального закладу в поліцію не зверталися. Яким чином вони могли не встежити, випустити дитину з поля зору - не зрозуміло. Відомо тільки, що про зникнення дітей в цей день з садочка сигналів не надходило.

Чи може хтось із співробітників навчального закладу бути причетний до скоєння злочину - перевірять правоохоронці.

Школу-дитсадок заснували заслужені працівники культури України Галина та Дмитро Кайгородови.

У заклад приймають дітей від двох років і до 4 класу. Вартість навчання / перебування дитини обходиться в шість тисяч гривень на місяць. Також потрібно внести вступний внесок на таку ж суму.

День української хустки: Як правильно носити прадавній жіночий оберіг

середа, 7 грудень 2022, 8:10

Щороку 7 грудня відзначають День української хустки. Здавна на всій території України вона була окрасою, символом та оберегом жіноцтва. . Свято започачкували в державі у 2019 році. Відтоді у соцмережах проводять флешмоб "Одягни українську хустку", щоб...