
На Херсонщині затримали банду, яка грабувала фермерів у кількох регіонах. Четверо раніше засуджених "КАМАЗами" вивозили зерно зі складів та ангарів, а потім продавали на елеватор. Про це розповідається в сюжеті каналу 24, інформують Патріоти України.
За один раз зловмисникам вдавалось викрасти аж 30 тонн продукції. Затримали крадіїв на гарячому, коли ті намагалися вичистити чергове зерносховище.
"Злочинці використовували для відсікання, в разі їх затримання, саморобні шипи, які розкидалися на під'їздах до складського приміщення. Ми вже встановили, який саме склад, в якому населеному пункті будуть грабувати злочинці, відповідно, провели спецоперацію, на яку ми задіяли понад 50 співробітників поліції," – розповів заступник начальника ГУ НП в Херсонській області Микола Цап.
Поліція підозрює, що затримані причетні до схожих злочинів у сусідніх регіонах. Проти банди відкрили провадження, крадіям загрожує до 6-ти років в’язниці.
В умовах дефіциту кадрів українські роботодавці радикально змінили підходи до найму і почали активно розвивати безбар’єрність. Про це свідчить суттєве збільшення пропозицій про роботу і рівня оплати праці для людей з інвалідністю. . Про це свідчать рез...
36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...