
На Херсонщині затримали банду, яка грабувала фермерів у кількох регіонах. Четверо раніше засуджених "КАМАЗами" вивозили зерно зі складів та ангарів, а потім продавали на елеватор. Про це розповідається в сюжеті каналу 24, інформують Патріоти України.
За один раз зловмисникам вдавалось викрасти аж 30 тонн продукції. Затримали крадіїв на гарячому, коли ті намагалися вичистити чергове зерносховище.
"Злочинці використовували для відсікання, в разі їх затримання, саморобні шипи, які розкидалися на під'їздах до складського приміщення. Ми вже встановили, який саме склад, в якому населеному пункті будуть грабувати злочинці, відповідно, провели спецоперацію, на яку ми задіяли понад 50 співробітників поліції," – розповів заступник начальника ГУ НП в Херсонській області Микола Цап.
Поліція підозрює, що затримані причетні до схожих злочинів у сусідніх регіонах. Проти банди відкрили провадження, крадіям загрожує до 6-ти років в’язниці.
Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...
Мешканець Калущини під час прогулянки до лісу натрапив на кілька білих трюфелів. Цей гриб вважається одним з найдорожчих та найрідкісніших у світі, зазначають Патріоти України. Чоловік розповів кореспондентам видання "Інформатор Калуш", що знайшов одра...