"Небо зовет": В Росії розповіли, як Америка підло вкрала розробку ракети SpaceX у Москви (відео)

Те, що між вигадкою кіношніков і втіленням інженерів лежить прірва, нітрохи не бентежить спостережливого росіянина.

9 квітня перша ступінь ракети SpaceX успішно приземлилася на платформу в Атлантиці. Фото: inosmi.ru.

У соціальних мережах з нагоди посадки першої ступені ракети SpaceX на платформу в Атлантичному океані згадали аналогічну сцену з радянського фільму "Небо зовет" 1959 року. Про це пише відомий російський блогер Рустем Адагамов на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Радянський космічний корабель "Родина" здійснює вертикальну посадку на плавучу платформу в акваторії Ялтинського порту. Фрагмент фільму "Небо зовет", 1959 рік", - пише Адагамов, публікуючи відео з посадкою ракети з фільму.

"Ну ось. Всі ж знають, що американці ні на що не здатні, все у нас вкрали", "Знову вкрали. Маск-SpacesX звичайно ж нічого нового не придумав. Але радянським кінематографістам потрібно бути обережнішими і в майбутньому не дарувати ворогам ідеї" , "Креслення напевно були вкрадені при розвалі СРСР і вивезені в США, треба б розібратися", - знущалися користувачі Facebook в коментарях.

"Вперше ракета сіла на морську платформу в радянському фільм "Небо зовет", 1959", - пише журналіст Михайло Голуб на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, 9 квітня перша ступінь ракети SpaceX успішно приземлилася на платформу "Звичайно, я тебе ще люблю" (Of Course I Still Love You) в Атлантиці. Це перша вдала спроба компанії здійснити таку вертикальну посадку.

Як повідомлялося раніше в ЗМІ, в мережі із захопленням сприйняли новину про те, що компанії SpaceX вдалося зробити вертикальну посадку першої ступені ракети Falcon 9 на базі ВПС США в ході запуску супутників зв'язку.

У листопаді минулого року вперше в світі вдалося здійснити вертикальне приземлення ракети, яка побувала в космосі.

Хіти тижня. Якщо в спортивці, значить, бомж: Українки розповіли про те, як їх зневажають в місцевих магазинах

середа, 13 грудень 2017, 3:00

Продавці судять по зовнішньому вигляду покупця - якщо одяг спортивний, значить, немає грошей. В деяких магазинах Тернополя продавці дозволяють собі зневажливе ставлення до потенційних клієнток, якщо ті виглядають не надто респектабельно. На це скаржать...

Хіти тижня. Пенсійна реформа в Україні: Журналісти розповіли, як правильно рахувати стаж

середа, 13 грудень 2017, 1:00

З 1 січня 2018 року українці зможуть піти на пенсію в 60, 63 або 65 років, в залежності від накопиченого за роки трудової діяльності страхового стажу. Журналісти дізналися, скільки потрібно страхового стажу, щоб вийти на пенсію відповідно до нової пенс...