Нелюдська жорстокість чиновників: Під Одесою через бюрократію загинуло більше сотні тварин, активісти намагаються врятувати живих (відео)

Фура з вівцями знаходиться в зоні митного контролю з 12 жовтня. Їх провезення не дозволили через проблеми з документами.

Нещасні вівці зачинені без їжі та води. Фото: скріншот з відео.

У порту Чорноморська (колишній Іллічівськ) другий тиждень стоїть вантажівка з трьома сотнями овець всередині: тварин не годують і не поять, більше половини з них вже загинуло. Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook активістка Sana Ok, передають Патріоти України.

Як зазначається, фура з тваринами знаходиться в зоні митного контролю з 12 жовтня. Їх провезення не дозволили через проблеми з документами, однак відправити їх назад також не можна. Активістів, які хочуть напоїти і нагодувати худобу, не пропускають.

За словами активістки, близько половини тварин вже померло від голоду, спраги і отруйних випарів. Мертві вівці залишаються в вантажівці.


Карма - вона така: На Ростовську область обрушилася потужна хуртовина (відео)

четвер, 30 березень 2023, 23:43

Надзвичайну ситуацію оголошено у Росії, кількох містах Ростовської області, через сильний снігопад. Про це повідомляють місцеві пабліки, а також "Труха-Україна", передають Патріоти України. Так, на трасі М4 "Дон" вже більше чотирьох годин стоять близьк...

Суд ухвалив рішення щодо позову УПЦ призупинити виселення з Києво-Печерської лаври

четвер, 30 березень 2023, 23:28

Представники Української православної церкви Московського патріархату звернулись до Господарського суду, бо не хотіли покидати територію Києво-Печерської Лаври. Однак суд відхилив позов. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олекс...