Нелюдська жорстокість чиновників: Під Одесою через бюрократію загинуло більше сотні тварин, активісти намагаються врятувати живих (відео)

Фура з вівцями знаходиться в зоні митного контролю з 12 жовтня. Їх провезення не дозволили через проблеми з документами.

Нещасні вівці зачинені без їжі та води. Фото: скріншот з відео.

У порту Чорноморська (колишній Іллічівськ) другий тиждень стоїть вантажівка з трьома сотнями овець всередині: тварин не годують і не поять, більше половини з них вже загинуло. Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook активістка Sana Ok, передають Патріоти України.

Як зазначається, фура з тваринами знаходиться в зоні митного контролю з 12 жовтня. Їх провезення не дозволили через проблеми з документами, однак відправити їх назад також не можна. Активістів, які хочуть напоїти і нагодувати худобу, не пропускають.

За словами активістки, близько половини тварин вже померло від голоду, спраги і отруйних випарів. Мертві вівці залишаються в вантажівці.


На Одещині чоловік знайшов на дорозі згорток, який вибухнув - постраждалому відірвало пальці

понеділок, 28 листопад 2022, 13:59

В Одеському районі чоловік на дорозі знайшов згорток. Коли він почав його розвертати, невідомий пристрій вибухнув. Про це повідомили в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, передають Патріоти України. Як стало відомо, 55-річний чоло...

Обмеження не для всіх? Під час режиму економії світла в Одесі відкрили льодову ковзанку та луна-парк

понеділок, 28 листопад 2022, 13:44

В одеському парку Шевченка, попри режим економії електроенергії, відкрили льодову ковзанку. Устаткування для підтримки льоду потребує значних енерговитрат, передають Патріоти України. Зазначається, що у неділю в парку відкрилася льодова ковзанка. І наг...