Невдачі сприяють досягненням: Мільярдери поділилися секретами свого успіху

Найбільші падіння і найкрутіші злети дістаються найуспішнішим. Але ось вони-то точно знають, що без невдач неможливо вести нормальне життя.

Мільярдери поділилися секретами свого успіху. Фото: ЖЖ.

Успіх і удача - це не одне і те ж. Успіху досягає не той, кому щастить, а той, хто отримує правильні уроки з невдач, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Помиляйтеся і виймайте уроки

Найбільші падіння і найкрутіші злети дістаються найуспішнішим. Багаті люди знають, що таке крах і горезвісне «хто занадто високо літає, той низько падає».

Великі досягають висот, тому що бачать помилки і слабкості і знають, як з ними впоратися. Я переконався, що люди, які зуміли подолати величезні труднощі, отримують більше. І такими людьми я вважаю за краще оточувати себе, - Рей Даліо (Ray Dalio), мільярдер, засновник найбільшого хедж-фонду Bridgewater Associates.

Американський адвокат Чарльз Мангер (Charlie Munger), що входить в список Forbes, впевнений, що без невдач неможливо вести нормальне життя. Сенс життя якраз і полягає в тому, щоб навчитися справлятися з ними. І саме нездатність адекватно відреагувати на невдачу ламає долі.

Джордж Сорос, американський трейдер і інвестор, називає героями тих, хто здатний визнати власні помилки. Помилятися не соромно. Соромно не робити висновків з помилок, адже вони ведуть до успіху.

Перетворіть біль в задоволення

Чому багато хто пасує перед неприємностями? Тому що так простіше і безпечніше.

Біль, яку ви відчуваєте, аналізуючи невдачі, я називаю болем зростання. Вона супроводжує особистісний ріст. Нємає болю - немає долі, - Рей Даліо.

Більшість вважає за краще здатися після кількох спроб. «Я дуже слабкий, мені це не під силу, мені важко». Але насправді боятися - це нормально. Така людська натура: нам простіше фокусуватися на короткочасному задоволенні, ніж думати про те, що принесе користь і радість в майбутньому.

Якщо щось болить, значить, йде активний процес зростання. В крайньому випадку, зі спортом цей принцип працює. Успіх полягає в умінні ставити планку і бажанні стрибнути вище голови, щоб стати сильнішими. Якщо постійно перебувати в зоні комфорту, зростання не буде, оскільки відбулася повна адаптація. Біль веде до зростання, зростання - до еволюції.

Розсовуйте кордони, одержуйте маленькі перемоги, мотивуйте себе. Потім знову розсовуйте кордони, мотивуйте ще більше і одержуйте великі перемоги.

У це важко повірити, але мільярдери, олімпійські чемпіони, політики і силачі в цирку починають з малого.

Спробуйте поглянути на життя під іншим кутом

Уявіть, що життя - це гра. Ваша місія - обійти всі перешкоди і досягти цілей. В процесі гри ви вчитеся, набуваєте досвіду і стаєте краще.

Сприймайте перешкоди і життєві невдачі як можливість навчитися чомусь новому. Коли ви звикнете з легкістю обходити пастки долі, ви з подивом зрозумієте, що можете все.

Їв близько чотирьох кілограмів м’яса, сиру та масла щодня: "Дієта хижака" обернулася для чоловіка шокуючими наслідками

неділя, 23 лютий 2025, 12:30

Протягом восьми місяців американець щоденно споживав близько чотирьох кілограмів м’яса, сиру та масла, зокрема в гамбургерах, передають Патріоти України. Дієта з виключно тваринної їжі, так звана "дієта хижака", за вісім місяців довела американця до ві...

Деяким пенсіонерам в Україні платитимуть надбавки: Кого стосується і що потрібно

неділя, 23 лютий 2025, 12:28

Українським пенсіонерам, які святкуватимуть ювілеї у 2025 році, виплачуватимуть одноразову матеріальну допомогу. Розмір виплат становить до 10 тис. грн. Відповідна програма діє у місті Мукачево, що у Закарпатській області, повідомляє Мукачівська міська...