Нова реформована аваківська поліція: Мережу обурило відео, де патрульний обізвав чоловіка "тупой мочой" и "тряпкой"

Патрульна поліція Харкова запевнила, що подія сталася в іншому регіоні, але в якому - не уточнили.

Поліцію недореформували? Ілюстрація: соцмережі.

Користувачі соціальних мереж обурені відео, на якому нібито в Харкові співробітник патрульної поліції поводиться агресивно по відношенню до чоловіка. Про це Патріоти України дізналися з повідомлення в групі "Харків тисячу шістсот п'ятьдесят чотири" на Facebook.

На записі патрульний каже чоловікові: "веди себе, як мужик", "ти хто, ганчірка або сеча тупа?", "Вимкни бика". "Зараз я твою руку зламаю праву. Ти навіть оком не встигнеш кліпнути", - обіцяє співробітник патрульної поліції.

Також правоохоронець погрожує забрати у чоловіка телефон, яким він знімав: "Те, що ти назнімав там на відео, будеш вдома дивитися перед дзеркалом. Ти що, думаєш, що ти - перший або останній відео знімаєш? Зараз заберу у тебе телефон і видалю всі, що знімав. І будеш ще плакати в райвідділі, щоб тебе відпустили".

"Поліцейський гопник", - обурюється харків'янка Юлія Плохая. "Цікаво, а без жетона він такий же хоробрий?", - задається питанням Віктор Медведчіков.

За роз'ясненнями журналісти звернувся до прес-служби патрульної поліції в Харківській області. Але там відповіли, що ця ситуація сталася не в Харкові. Однак сказати, в якому місті знято відео, не змогли.

Але в тому, що на записі - не харківський патрульний, в прес-службі впевнені і стверджують, що дізналися про це в результаті перевірки. "Також шеврони працівників не належать Управлінню патрульної поліції в Харківській області", - повідомила прес-секретар Карина Курбанова. Адміністратор групи "Харків 1654" також підтвердив, що події, зняті на відео, відбулися не в Харкові.

На Полтавщині жінка облила бензином та підпалила коханку чоловіка

субота, 28 січень 2023, 14:29

На Полтавщині жінка облила бензином і підпалила знайому свого чоловіка. Все це – через ревнощі, інформують Патріоти України. Мешканка Оржиці підозрювала, що її цивільний чоловік на стороні зустрічається з іншою. 2 липня 2022 року вона прийшла до знайом...

Пустельні піски приховували справжній скарб: У Єгипті виявили уціліле місто римської епохи

субота, 28 січень 2023, 14:05

У місті Луксор на півдні Єгипту археологи виявили ціле житлове місто римської доби. Про це повідомляє Egypt Today. Єгипетська археологічна місія виявила групу сімейних поховань доби Тринадцятої династії Другого проміжного періоду під час розкопок на цв...