В Авдіївці заклали перший камінь у створення народного музею історії міста. Цим каменем стала бруківка з Майдану Незалежності. Про це йдеться в сюжеті ТСН, інформують Патріоти України.
Символічний жест має нагадувати, що жителі Донбасу так само були серед учасників Революції Гідності, а майданівці прийшли боронити місто від навали проросійських найманців.
"20 лютого на вулиці Інститутській я взяла. Тут була краплинка крові, зараз вона вже трошки стерлась", - розповіла уродженка Сніжного, котре зараз в окупації. "Я скажу, чому я вийшла. Бо я знала, хто такий Янукович, як він приходив до влади тут і що тут творилося. Я не хотіла, щоб це було по всій Україні", - додала Олена, котра тепер служить у підрозділі, який боронить авдіївську промзону.
У третю річницю початку революції жителі Авдіївки мали змогу подивитися фільм "Зима у вогні". Люди не приховують свого враження, бо раніше їм розповідали про Майдан зовсім інше. Тутешня молодь, що живе на лінії фронту, розуміє – заради них проти ворога воюють що тоді, що зараз.
"Потрапляє снаряд нижче твого вікна – і в голові думки: дякую, що жива. І наступна: а для чого", - розповідає одна з мешканок міста. Майданівець Юрій пройшов пожежу в Будинку профспілок, був у трагічні дні на Грушевского та на Інститутській.
Тепер він радіє тому, що може захищати свою країну не у велосипедному шоломі та з палицею в руках, а має справжню зброю та армійську амуніцію. "Це історичний шанс вийти з-під впливу Росії", - пояснює мотивацію таких же контрактників ЗСУ військовий Володимир.
Український боксер Олександр Усик 17 липня спантеличив команду британського спортсмена Даніеля Дюбуа фразеологізмом про коней. Про це повідомив "Чемпіон", передають Патріоти України. Під час фінальної пресконференції перед боєм за титул абсолютного чем...
Вперше в історії українська культурна спадщина представлена в одному з головних музеїв світу. Легендарна шабля гетьмана Івана Мазепи від сьогодні експонуватиметься у Білій вежі Королівської зброярні Лондонського Тауера. Виставка триватиме до 3 серпня 2...