В Авдіївці заклали перший камінь у створення народного музею історії міста. Цим каменем стала бруківка з Майдану Незалежності. Про це йдеться в сюжеті ТСН, інформують Патріоти України.
Символічний жест має нагадувати, що жителі Донбасу так само були серед учасників Революції Гідності, а майданівці прийшли боронити місто від навали проросійських найманців.
"20 лютого на вулиці Інститутській я взяла. Тут була краплинка крові, зараз вона вже трошки стерлась", - розповіла уродженка Сніжного, котре зараз в окупації. "Я скажу, чому я вийшла. Бо я знала, хто такий Янукович, як він приходив до влади тут і що тут творилося. Я не хотіла, щоб це було по всій Україні", - додала Олена, котра тепер служить у підрозділі, який боронить авдіївську промзону.
У третю річницю початку революції жителі Авдіївки мали змогу подивитися фільм "Зима у вогні". Люди не приховують свого враження, бо раніше їм розповідали про Майдан зовсім інше. Тутешня молодь, що живе на лінії фронту, розуміє – заради них проти ворога воюють що тоді, що зараз.
"Потрапляє снаряд нижче твого вікна – і в голові думки: дякую, що жива. І наступна: а для чого", - розповідає одна з мешканок міста. Майданівець Юрій пройшов пожежу в Будинку профспілок, був у трагічні дні на Грушевского та на Інститутській.
Тепер він радіє тому, що може захищати свою країну не у велосипедному шоломі та з палицею в руках, а має справжню зброю та армійську амуніцію. "Це історичний шанс вийти з-під впливу Росії", - пояснює мотивацію таких же контрактників ЗСУ військовий Володимир.
Кабінет міністрів пропонує встановити на рівні закону виплату 15 млн гривень родинам цивільним, які загинули при захисті України від агресії Росії. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передають Патріоти України. Як зазначив Шмигаль, уряд подає...
Військовий, командир відділення 24-ї ОШБр "Айдар" ЗСУ Станіслав Бунятов окремо подякував тим росіянам, котрі вирішують придбати гру "S.T.A.L.K.E.R. 2" та, таким чином, доклались до допомоги Збройним силам України. Про це він написав на своєму Telegram-...