"О, Господи, как же больно! Это и есть осознание, что больше НИКОГДА": У пам'ять про Марину Поплавську Вікторія Булітко оприлюднила зворушливий допис у мережі

Колеги загиблої актриси досі не можуть оговтатися від жахливої втрати.

Марина Поплавська та Вікторія Булітко. Фото:Обозреватель

Актриса "Дизель шоу" Вікторія Булітко в неділю, 28 жовтня, опублікувала на своїй сторінці в Instagram зворушливий пост, який присвятила загиблій в страшній ДТП Марині Поплавській. Про це повідомляють Патріоти України.

Саме вчора було дев'ять днів з моменту загибелі знаменитої актриси, проте її колеги досі не можуть повірити в те, що Поплавської немає в живих. "Прошло 9 дней... О, Господи, как же больно! Нет не физически..... чем дальше этот страшный день, тем больнее становится. Наверное, это и есть осознание, что больше НИКОГДА.....", - пише Вікторія.

Вона також згадала, скільки всього вони з Мариною Поплавською робили разом, зазначивши, що більше ніколи це не повториться.

"Никогда не услышу твой неповторимый голос, никогда не подвезу тебя по дороге на репу, никогда не посплетничаем с тобой, никогда не поплачимся друг другу, никогда не поедем есть тортики в Дрим перед репетициями, никогда не пойдём шопиться на пол дня, протрынькав весь гонорар, никогда не запишем видосик для Инсты, сделав несколько дублей, дабы тройные подбородки не висели и мешочки под глазами были запрятаны на 5 лет назад, никогда не будем сочинять песенки, употребляя, как приправу, маты для смачности, никогда не запою вместе с тобой на сцене, когда зал ловит каждое твое слово, каждую шутку, никогда не созвонимся рано утром в туре и не спросим одна другую: "Ну, шо? Как там завтрак ?! Спускаться или "такое"?!", никогда не скажу, багровея от твоей очередной шутяги: " Ма-риии-наа!!" Никогда.....", - повідомила Булітко.

Реальний досвід бойових дій: Як українська армія навчає НАТО (відео)

середа, 16 січень 2019, 23:35

37 тисяч українських військових вже узяли участь у військових навчаннях Альянсу, але, на жаль, корисний ефект від цього нівелюється відтоком кадрів.

Хіти тижня. Як знищували тріо Мареничів (фото, відео)

середа, 16 січень 2019, 23:30

У СРСР так вбивалися рідні культура, мова, пісня... Перше українське вокальне естрадне тріо Мареничів – три різні людини: славнозвісні, оповиті чутками, плітками, пересудами, самобутні й непересічні, зі своїми характерами, чеснотами, вадами. Долі у них...