Одеса бунтує проти нового-старого прокурора області: топчуть прапор "Новоросії", перекрито трасу на Київ (фото, відео)

Крім того, завтра активісти планують провести так званий лежачий протест біля будівлі Одеської прокуратури.

Акція протесту проти призначення Миколи Стоянова на посаду прокурора Одещини. Фото: соцмережі

31 березня під час акції проти призначення нового прокурора Одеської області Миколи Стоянова, одеські активісти розстелили прапор сепаратистів під ноги біля входу до облпрокуратури, а також перекрили трасу Одеса-Київ. Про це пише сайт Одесская жизнь, інформують Патріоти України.


"Тест "Витираємо ноги"", - написали активісти в соцмережах і виклали фотографії з прапором "Новоросії", який розстелили перед входом в будівлю.

Пізніше "Самооборона" і "Правий сектор" перекрили на півгодини трасу Одеса-Київ з вимогою відставки новопризначеного прокурора області М. Стоянова.


"До завтра, 1 квітня 17:00 влада повинна виконати вимоги активістів і прибрати Стоянова з Одеської прокуратури. Активісти Самооборони і Правого сектора розпочали попереджувальну акцію перекриття дороги Одеса-Київ. У разі невиконання вимог активістів, блокада дороги стане безстроковою", - заявили в "Самообороні".

Крім того, завтра активісти планують провести лежачий протест біля будівлі прокуратури. Відзначимо при цьому, що багато учасників, що блокують прокуратуру, вже встигли пересваритися між собою. Так, в "Оберезі" заявили, що перекривати київську трасу означає "порушувати конституційні права співгромадян", а в ГК "Азов" і зовсім вирішили не брати більше участі в блокаді. За їх словами, "акція почала перетворюватися в театральну постановку, спрямовану на підвищення рейтингу політсил", хоча самі ж активісти першими піарилися на акції, заявляючи, що саме ГК "Азов" є її організатором.

"Ми не виступаємо на підтримку колишнього голови Одеської обласної прокуратури, автора псевдореформ, Давида Сакварелідзе. Але ми категорично виступаємо проти призначення на цю посаду людини, з вини якого терориста Маркова не покарано", - заявили "азовців".

Відзначимо, що в сьогоднішній акції брав участь і заступник одеського губернатора Саша Боровик. Є інформація, що сам винуватець акції, Стоянов в даний момент перебуває з робочою поїздкою в Одеській області.

Окрім того, на сторінці спільноти Автомайдан Одесса у Facebook з'явилося звернення до новопризначеного прокурора Стоянова:

"Официальное обращение к новому-старому прокурору Одесской области Николаю Стоянову!!!

Мы, все патриотические силы нашей страны заявляем, что Николай Стоянов, это символ коррумпированной украинской прокуратуры, миллионер, любитель казино, владелец ресторанов и охотничьих угодий, близкий друг Пшонки и одесского сепаратиста Игоря Маркова, НЕ БУДЕТ ПРОКУРОРОМ ОДЕССКОЙ ОБЛАСТИ!!!!! Он не прошёл ЛЮСТРАЦИЮ!!

Мы официально заявляем, что если до 01.04.2016 к 17.00, эта мразь в лице Николая Стоянова, будет представлять прокуратуру Одесской области, МЫ ВЫНЕСЕМ ВСЮ ПРОКУРАТУРУ НА ХРЕН!!! И НАМ ПОМОЖЕТ В ЭТОМ ВСЯ УКРАИНА!!!! ВРЕМЯ ПОШЛО!!! Максимальный РЕПОСТ!!" - йдкться у зверненні.

Виплати скасують: Чому переселенцям можуть відмовити у допомозі в Україні

субота, 25 травень 2024, 6:56

У виплатах допомоги внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) можуть відмовити у разі, якщо громаду виключено зі списку бойових дій або тимчасово окупованих територій, або якщо переселенці відсутні за місцем обліку або виїхали за кордон на постійне проживанн...

Хочуть захисту з неба? Окупанти нанесли на свою техніку новий тактичний знак - характерник розповів про його магічну силу

субота, 25 травень 2024, 6:50

Російські окупанти під час наступу на Харківщину 2024 року нанесли на свою військову техніку новий тактичний знак. Характерник Віктор Шовкошитний розповів, що він означає. Про це він сказав в етері ютуб-каналу "Мій світ". "Вони умудрилися використати н...