"Операція пройшла успішно, але болі просто божевільні", - волонтер Яна Зінкевич

Дівчину прооперували в Ізраїлі.

Яна Зiнкевич. Фото: 4vlada.com

Волонтер, творець підрозділу "Госпітальєри" в складі ДУК "Правий сектор" Яна Зінкевич прокинулася після опреативного втручання, проведеного в одній з ізраїльських клінік, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Про це дівчина написала у себе на сторінці в Facebook.

"Я вже в повній свідомості. Операція пройшла успішно. Зараз просто божевільні болі. Важко навіть лежати, не те що рухатися", - написала Яна в своєму профілі.

Росіяни мало не пережили серцевий напад: У літака, що летів з Таїланду до Москви, просто під час зльоту лопнули колеса (відео)

субота, 4 лютий 2023, 20:00

У літака ZF-3604 Azur Air, який летів із Пхукета до Москви, просто під час зльоту лопнули колеса шасі. Про це повідомляють російські Telegram-канали, передають Патріоти України. Туристів, які пережили "серцевий напад", висадили і відправили до готелів ...

В Україні продають фальсифікат масла - у небезпечного продукту є дві ознаки

субота, 4 лютий 2023, 17:26

В Україні виявили фальсифікат масла. Невідомий виробник підробив продукцію фірми "Апрель". У фальсифікату є дві ознаки: замість "Апрель" на упаковці вказано помилкову назву "Фірма Апрель". Крім того, на упаковці - неправильна дата виробництва (31 берез...