Жителі окупованих міст Луганщини останнім часом регулярно повідомляють про випадки викрадення символіки терористів з будівель і офісів установ "республіки". Про це пише Диалог, передають Патріоти України.
Так в пабліку "Свердловськ, ти повинен знати про це" в соціальній мережі "ВКонтакте", де обговорюють останні події жителі Должанського (до декомунізації Свердловськ - прим.), розповідають про те, що в Луганську в ніч з 8 на 9 травня з фронтону будівлі "Держбанку ЛНР" і з фронтону будівлі ТОВ ТД "Нафтопродукт" невідомі підпільники зірвали "прапори" ЛНР ".
Місцева "поліція" збивається з ніг у пошуках відважних підпільників, але досі їх старання залишаються марними.
Раніше в ЗМІ просочилася інформація, що прапор "республіки" був викрадений з офісу місцевої пропагандистської газети "Вперед", яка виходить в окупованих Ровеньках. Співробітники звернулися в "компетентні органи". Місцеві жителі шахтарського міста розповідали про те, що в той же період стяги бойовиків таємниче зникли з будівлі міської поліклініки та місцевої бібліотеки.
Коментуючи "епідемію" зникнень сепаратистських прапорів, мешканці окупованої Луганщини не приховують свого іронічного ставлення до подій і хвалять невідомих земляків, які зважилися на такий відважний і зухвалий вчинок.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...