Перехожим казав, що він - його тато: У Львові чоловік намагався викрасти школяра по дорозі додому (фото)

Правоохоронці повідомили, що затриманий перебував у неадекватному стані, і наразі перебуває під вартою для з’ясування усіх обставин.​

Затриманий зловмисник. Фото:Варта 1

У Львові невідомий намагався викрасти школяра по дорозі додому. Правоохоронці, зв’язавшись із батьками хлопчика, повідомили про дану ситуацію, які самостійно прибули у райвідділ для написання заяви. Про це повідомляє інформаційне видання Варта 1, зазначають Патріоти України.

Як стало відомо, сьогодні орієнтовно о 15.00 в одному з районів Львова до одинадцятирічного школяра причепився чоловік , який прямував за ним до магазину АТБ , а перехожим говорив, що він його тато.

Дитина, побачивши в АТБ поліцію, побігла до офіцерів та повідомила про переслідувача. Поліція одразу затримала зловмисника і доставила у Залізничний райвідділ. Чоловік назвався – Олійничок Олег Романович, 1990 року народження.

Патрульні повідомили, що затриманий перебував у неадекватному стані, і наразі перебуває під вартою для з’ясування усіх обставин.

У Києві вшановують пам'ять Павла Шеремета: Підірваному у центрі столиці журналісту 28 листопада мало б виповнитися 50 років

неділя, 28 листопад 2021, 22:08

У Києві проходить акція пам'яті вбитого журналіста, одного з керівників "Української правди" Павла Шеремета – 28 листопада йому б виповнилося 50 років. Деталі: В акції беруть участь білоруські та українські журналісти, друзі Павла, інші небайдужі. ....

"Коронавирус, наверно, только в автобусах опасен": В окупованому Донецьку виступила відома російська гумористка (відео)

неділя, 28 листопад 2021, 21:44

«У нас, кстати, пандемия и новый штамм коронавируса, ну он, наверное, людей только в автобусах заражает», - обурились жителі ОРДО.