Під Києвом сталася масова бійка між водіями авто та поліцією (фото)

Активісти вимагали звільнити водія і почали перекривати дорогу. 50 людей перекрили дорогу в бік Києва і в бік Ірпеня. Виникла пробка, яку регулюють співробітники поліції.

Фото:FаcebookУ вівторок ввечері 1-го листопада під Києвом стався конфлікт між поліцією і власниками автомобілів. Про це повідомляється на сторінці спільноти dtp.kiev.ua в Facebook, інформують Патріоти України.

Як стало відомо, співробітники поліції зупинили автомобіль BMW, водій якого відмовився пред'являти документи і подзвонив своїм друзям з проханням приїхати "на підмогу".

На місце інциденту приїхали як приятелі водія, так і викликане поліцією підкріплення.

"Поліцейські назвали як привід для перевірки постанову №1046. З приводу цієї постанови вони перевіряють автомобілі з приводу вручень їм штрафів, повідомлень з приводу конфіскації транспортних засобів", - сказав голова громадської організації "АвтоЄвросила" Олег Ярошевич.

За його словами, на місці подій почалася бійка. Під час бійки був затриманий водій машини, яку зупинили. Йому викликали швидку, до приїзду якої затриманий залишався на місці подій.

Активісти вимагали звільнити водія і почали перекривати дорогу. 50 людей перекрили дорогу в бік Києва і в бік Ірпеня. Виникла пробка, яку регулюють співробітники поліції.

НП на Львівщині: Нетверезий військовий-контрактник зарізав старшину

середа, 19 лютий 2020, 21:46

ДБР почало розслідування дій командування військової частини через те, що воно приховало факт злочину. У Львівській області в гуртожитку військової частини п'яний солдат-контрактник вдарив ножем в живіт колегу. Він помер через добу, не отримавши медичн...

Спільне патрулювання україно-російського кордону нашкодить Україні і не прискорить припинення війни

середа, 19 лютий 2020, 21:22

Україні треба наполягати на червоних лініях, спираючись на міжнародний досвід. Добре, ми погоджуємося на діяльність міжнародних адміністрацій під егідою ОБСЄ. Але під їх же охороною. На чому, власне, і наполягала Росія. Треба заганяти Росію в глухий кут,