Під Києвом сталася масова бійка між водіями авто та поліцією (фото)

Активісти вимагали звільнити водія і почали перекривати дорогу. 50 людей перекрили дорогу в бік Києва і в бік Ірпеня. Виникла пробка, яку регулюють співробітники поліції.

Фото:FаcebookУ вівторок ввечері 1-го листопада під Києвом стався конфлікт між поліцією і власниками автомобілів. Про це повідомляється на сторінці спільноти dtp.kiev.ua в Facebook, інформують Патріоти України.

Як стало відомо, співробітники поліції зупинили автомобіль BMW, водій якого відмовився пред'являти документи і подзвонив своїм друзям з проханням приїхати "на підмогу".

На місце інциденту приїхали як приятелі водія, так і викликане поліцією підкріплення.

"Поліцейські назвали як привід для перевірки постанову №1046. З приводу цієї постанови вони перевіряють автомобілі з приводу вручень їм штрафів, повідомлень з приводу конфіскації транспортних засобів", - сказав голова громадської організації "АвтоЄвросила" Олег Ярошевич.

За його словами, на місці подій почалася бійка. Під час бійки був затриманий водій машини, яку зупинили. Йому викликали швидку, до приїзду якої затриманий залишався на місці подій.

Активісти вимагали звільнити водія і почали перекривати дорогу. 50 людей перекрили дорогу в бік Києва і в бік Ірпеня. Виникла пробка, яку регулюють співробітники поліції.

Хіти тижня. У гонитві "за довгим рублем": Українські боксери виступлять на чемпіонаті світу у Росії, всупереч волі Міністерства молоді та спорту

субота, 21 вересень 2019, 1:00

Коли українці з подивом усвідомлюють, що топ-боксери держави є носіями "ватної" ідеології, треба придивитись до середовища з котрого вони виросли, в тому числі подякувати за таке виховання і профільне міністерство. Гроші вкладають в м'язи, а в мізки - ні

Протестувальники з'їхалися із усього регіону: У Маріуполі можуть відпустити на волю ще одного найманця "ДНР" (відео)

субота, 21 вересень 2019, 0:20

За даними слідства, Олександр Ігнатишин був членом незаконного збройного формування "Грім", яке дислокувалося в окупованому Харцизьку. На вулиці Маріуполя вийшли активісти, обурені рішенням випустити на волю затриманих сепаратистів. Із вимогами волонте...