У Маріуполі біля меморіалу "Жертвам фашизму" сталася сутичка проукраїнських активістів із місцевими любителями "русского мира". Відео з інцидентом з'явилося на сторінці "Неделя Мариуполя" у Facebook, передають Патріоти України.
Повідомляється, що проукраїнські активісти біля меморіалу "Жертвам фашизму" зустрілися із людьми, які принесли туди квіти разом із георгіївськими стрічками. Одна з місцевих волонтерок - Галина Однорог, відібрала стрічку і спалила її на вічному вогні. Присутнім любителям такої символіки вона пообіцяла, що й інші стрічки опиняться там же.
Ті ж у відповідь лише лаялися, однак відкрито перешкоджати не наважились.
На своїй сторінці у Facebook Однорог написала, що сьогодні, 9 травня, були спроби пройтись ходою з георгіївськими стрічками, однак проукраїнські активісти завадили цьому.
"Одразу підходили з жовто-блакитними та червоно-чорними прапорами і ті купки "зовущих русскую весну " одразу розбігались, як чорт від ладана. Створили мобільні групи, відпрацювали дуже злагодженно. Спалили пару колорадських стрічок. Не дали зібратись ні в одному місті рашистським виродкам, майже не було провокацій",- повідомила вона.
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...