Підробив лікарняний і поїхав до Криму: Мера міста на Донеччині спіймали "на гарячому"

На підставі підроблених офіційних документів міському голові Андрію Аксьонову були нараховані та виплачені бюджетні кошти.
Андрій Аксьонов. Фото: Радіо Свобода.

Меру міста Добропілля Андрію Аксьонову оголосили про підозру в підробці офіційних документів для незаконного відвідування окупованого Криму. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області, передають Патріоти України.

За даними відомства, 47-річний чиновник користуючись своїм службовим становищем підписував табеля обліку робочого часу, які містили неправдиві відомості про відпрацьований особисто ним робочий час. Таким чином мер намагався приховати свою відсутність на робочому місці під час поїздки в окупований Крим. А у травні 2017 року надав до міськради підроблений лікарняний лист.

На підставі підроблених офіційних документів міському голові були нараховані та виплачені бюджетні кошти. Чиновнику повідомлено про підозру у вчиненні вказаних злочинів, вручено клопотання про обрання запобіжного заходу і клопотання про відсторонення від посади.

Нагадаємо, Аксьонов став мером Добропілля в 2015 році. Його звинувачували в сепаратизмі під час його перебування на посту голови селищної ради смт Новодонецьке в 2014 році.

Хіти тижня. А ви це знали? Звідки взялося гасло "Слава Україні"

вівторок, 17 липень 2018, 20:00

Як не важко здогадатись, це був час звитяг та справжніх героїв, патріотів України... Вираз "Слава Україні!" з'явився за часів Української революції 1917-1921 років, повідомляють Патріоти України. Гасло "Слава Україні! - Козакам слава!" використовував з...

Щоб не потрапити в "чистилище": Російський актор з колегами зареклися їхати на концерти у Крим

вівторок, 17 липень 2018, 19:36

Мова йде про акторів гумористичного театру "Квартет И", засновники якого родом з Одеси. Актор, учасник і співзасновник театру "Квартет И" Ростислав Хаїт заявив, що він і його колеги не поїдуть в анексований Крим. Про це він повідомив в інтерв'ю сайту ...