Підтримав пенсіонерів? У РФ показали фото "примари" Кобзона в Держдумі

"Дух" нібито з'явився під час голосування за законопроект, що стосується звільнення росіян перед настанням пенсійного віку.

Шанувальники Кобзона бачать його привид? Ілюстрація: соцмережі.

У РФ шанувальники померлого в серпні артиста Йосипа Кобзона заявили, що на недавньому засіданні російської Держдуми був помічений його привид, передають Патріоти України.

У мережі опублікували відповідне фото, на якому видно напівпрозорий чоловічий силует з характерною для Кобзона зачіскою. За інформацією, «дух» з'явився під час голосування за законопроект, що стосується звільнення росіян перед настанням пенсійного віку.

Хіти тижня. Через безвідповідальність хворого на коронавірус чоловіка близько пів тисячі людей опинилися в ізоляції

субота, 4 квітень 2020, 11:30

21-річний чоловік з лихоманкою поїхав до Аргентини на судні з понад 420 пасажирами. «Цієї п’ятниці ім’я та фото Луки Зінгермана стали вірусними у соціальних мережах. Це 21-річний чоловік, який подорожував з лихоманкою на судні з 423 пасажирами з Уругва...

Хіти тижня. Побороти COVID-19: Фахівці покладають надії на два медикаменти

субота, 4 квітень 2020, 11:00

Світ перебуває в активному пошуку препаратів для лікування хвороби, яку викликає новий коронавірус. Деякі з уже наявних тестують, але чи все з ними так просто? Що може допомогти у лікуванні хвороби COVID-19, яку викликає коронавірус? Зараз у світі пере...