Підтримав пенсіонерів? У РФ показали фото "примари" Кобзона в Держдумі

"Дух" нібито з'явився під час голосування за законопроект, що стосується звільнення росіян перед настанням пенсійного віку.

Шанувальники Кобзона бачать його привид? Ілюстрація: соцмережі.

У РФ шанувальники померлого в серпні артиста Йосипа Кобзона заявили, що на недавньому засіданні російської Держдуми був помічений його привид, передають Патріоти України.

У мережі опублікували відповідне фото, на якому видно напівпрозорий чоловічий силует з характерною для Кобзона зачіскою. За інформацією, «дух» з'явився під час голосування за законопроект, що стосується звільнення росіян перед настанням пенсійного віку.

ТОП-5 простих продуктів із вітаміном C, які не будуть зайвими в карантин

понеділок, 19 жовтень 2020, 17:56

Під час пандемії коронавірусу ми всі намагаємося знайти способи, які допоможуть зміцнити імунітет, як, наприклад, вживання продуктів, що містять вітамін D, передають Патріоти України. Загальновизнаним є той факт, що величезне значення для людини має та...

В Україну повертається потужне потепління: Синоптик розповіла, коли відступить холод

понеділок, 19 жовтень 2020, 17:39

У Україну повертається потужне потепління, якого слід чекати в другій половині тижня. Синоптики обіцяють температуру до +20 градусів на півдні, але й інші регіони встигнуть погрітися в променях чергового "бабиного літа". Такі температури кінця жовтня в...