Плюс один: Португалія визнала Голодомор геноцидом

Документ, що був прийнятий португальським парламентом, засуджує Голодомор в Україні у 1932-33 роках та визнає його геноцидом з боку тоталітарного комуністичного режиму Сталіна, що призвів до загибелі близько семи мільйонів українських громадян.

Пам'ятник жертвам Голодомору 1932-1933 р.р. у Києві. Ілюстрація:vkieve.net

Парламент Португалії визнав Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу. Про це у Facbook заявив голова Спілки Українців Португалії Павло Садоха, інформують Патріоти України.

"Парламент Португалії визнав Голодомор 1932-33 років в Україні - Геноцидом українського народу", - написав Садоха.

Документ, що був прийнятий, засуджує Голодомор в Україні у 1932-33 роках та визнає його геноцидом з боку тоталітарного комуністичного режиму Сталіна, що призвів до загибелі близько семи мільйонів українських громадян.

Слід наголосити, що до цього 13 держав визнавали Голодомор геноцидом українців. Серед них Польща, Мексика, Канада, Грузія та інші.

Прийшла повістка, але є бронь: Українцям пояснили, чи потрібно йти до ТЦК

середа, 24 квітень 2024, 17:47

В Україні суттєво змінилася правила вручення повісток та покарання за неявку до ТЦК, і кожен військовозобов'язаний знає, що на повістку потрібно реагувати, щоб не потрапити у халепу, передають Патріоти України. Але що робити тим, хто раніше отримав бр...

Це був фальстарт? У Раді відреагували на скандальне рішення МЗС щодо консульських послуг для чоловіків

середа, 24 квітень 2024, 17:25

Рішення МЗС щодо призупинення надання консульських послуг для чоловіків за кордоном в Раді вважають антиконституційним і таким, що не відповідає ухваленому раніше закону про мобілізацію. Про це в коментарі "РБК-Україна" розповіли джерела в профільному ...