"Плотный, тебе пи***а​": Мешканці "ЛНР" погрожують Плотницькому розправою

Так звані "правоохоронці" "республіки" затримали жінку, яка телефонувала з мобільного з погрозами на адресу ватажка бойовиків.

Терорист Плотницький. Фото:ukr.media

Населення окупованих бойовиками "ЛНР" територій Донбасу загрожує ватажкові угруповання Ігорю Плотницькому розправою. Про це повідомляють користувачі соцмереж, передають Патріоти України з посиланням на DonPress.

Зокрема, зазначається, що 21 вересня на "102" надійшли анонімні погрози на Плотницького. За словами користувачів, дзвінок надійшов від жінки, що дзвонила з мобільного телефону, яка висловила погрозу нецензурними словами: "Плотный, тебе пи***а".

В результаті пошуків "телефонної терористки" бойовиками була схоплена Дорошенко Катерина Сергіївна 1986 року народження, мешканка населеного пункту Петровське. У "затриманої" кремлівськими найманцями жінки тут же відібрали мобільний.

"Я думаю с ней солидарны процентов 90 населения "ЛНР", а ее в тюрьму, ну она же не сообщила о взрыве вокзала или там школы, а сказала ублюдку, то, что думает о нем!" - цитує видання коментарі жителів окупованій бойовиками "ЛНР" зони Луганської області, які висловлюють своє обурення свавіллям з боку незаконних збройних формувань.

Останній притулок отамана: У Відні знайшли поховання героя визвольних змагань українського народу 1918-22 років

понеділок, 6 липень 2020, 21:05

Німець за походженням, він всією душею прикипів до українського народу, котрому щиро служив у лавах галицької армії. Покозачений австрійський аристократ натуралізувався у справжнього отамана, зберігши на все життя приязнь до своїх побратимів. "Виховане...

Жити красиво: У Рівному зареєстрували суперкар Lamborghini вартістю 15 млн

понеділок, 6 липень 2020, 21:00

У світі налічується близько тисячі моделей, одна з них тепер буде їздити з рівненськими номерами. У сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ у Рівному зареєстрували автомобіль Lamborghini Aventador SVJ. Про це повідомляє прес-служба центру, пере...